Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamordował za 100 zł. Będzie nowy proces

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2017 r. o 20:34 Powrót do artykułu
Panowie kłócili się o pieniądze, kiedy 28-latek robił sobie kolację. Siedziała na fotelu i była cała we krwi – relacjonował później 27-latek......JESZCZE KILKA TAKICH ARTYKUŁÓW A PRZESTĘPCA COFNIE SIĘ DO WIEKU SZKOLNEGO........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego dupka, to nie powinno się wypuszczać z więzienia, nigdy. Kiedyś to by dostał karę śmierci i żadne okoliczności by mu nie pomogły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fajne sady u nas brawo dobrze ze sie przyznal ten debil to nie dostanie dozywocia a tak wogole niech juz wypuszcza na wolnosc takiego szubrawca to on bedzie chodzil i zabijal po kolei i na policje poleci sie spowiadac hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej go uniewinnić,jak to taki dobry katolik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Polsce jest dyktatura unijna!?!Dlaczego takich morderców nie wiesza się po godzinnym procesie?!Sprawa jest jasna ten bandyta dźgał swoje ofiary jak wieprze w ubojni Bez wątpienia zasługuje na najwyższy wymiar kary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że sąd kieruje się zasadą, najważniejsze, że sprawca żyje, zatem co zrobić. żeby mu tego życia nie zmarnować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam wrażenie że sąd w tym przypadku traktuje alkoholizm tego mordercy jako okoliczność łagodzącą. Bo po co drugi proces zwyrodnialca na koszt podatnika? Sądy nie mają co robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co marnować pieniądze podatników ? Wypatroszyć gada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przepijali pieniądze z pomocy społecznej". To na to idą pieniądze z podatków ludzi pracujących. Na taką patologię ! Stop !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wyrachowany zbrodniarz już nigdy nie powinien przebywać na wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłem z gościem do zawodówki. Uczył się na piekarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czapa" i ch...j!. Szkoda pieniędzy z "opieki"na takie ścierwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 lat za podwójne zabójstwo? Czego trzeba dokonać żeby dostać dożywocie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...