Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zanieś swoje postanowienia do Banku Wielkopostnego

Utworzony przez tacowy, 17 lutego 2010 r. o 09:21 Powrót do artykułu
Z rozbawieniem i bez emocji przyjmowalbym takie informacje w sytuacji, gdyby to moje pieniadze nie byly wyrzucane w bloto. Ale niestety poprzez Konkordat i umieszczone w nim zobowiazania panstwa polskiego wobec KK to rowniez jest zabawa za podatki placone przeze mnie i moich najblizszych. Zerwanie tej niekorzystnej dla ustroju panstwa umowy moze tylko przyczynic sie do uzdrowienia zycia spolecznego kraju. Wszak wlasnie wtedy beda sukienkowi mieli prawo powiedziec, ze gusla i szmanskie praktyki uprawiaja za pieniadze samych zainteresowanych, a nie wszystkich obywateli swieckiego panstwa! To juz nie jest dluzej smieszne, ale zaczyna tracic patologia! Wyrwigrosze robia sobie przyslowiowe jaja na koszt osob wcale niezainteresowanych udzialem w katolickim aerobiku! Nie wiem, czy w Polsce znajdzie sie sila polityczna z wystarczajaca odwaga, aby dokonac koniecznego uzdrowienia sytuacji w dziedzinie wyznaniowej. Spodziewac sie jednak nalezy, ze taka partia moze liczyc na duze poparcie spoleczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytalski napisał:
czy mamy rozumieć,że to jest oficjalna odpowiedź katolickiego pierdoły??
A kim ty jesteś? Takie mądre pytania zadajesz! A naucz się prawidłowo pisać! Zdanie zaczyna się dużą literą. Ale jak się szkołę zakończyło na podstawówce to czego można wymagać od takiego "inteligenta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
Proszę dyżurnego klerykała (księdza?Kleryka?szafarza?pomocnicy plebana?).Na wstępie zadałem kilka pytań,na które nie otrzymałem odpowiedzi.Otrzymałem natomiast nic nie znaczącą zaczepną notkę. Zgodnie z Twoją sugestią dokładnie przyjrzałem się swemu odbiciu w zwierciadle.No i bardzo się ucieszyłem,że nie jestem podobny ani do księdza,ani do zakonnika,zakonnicy posługacza kościelnego,popychadła księżowskiego.Ani też nie ma we mnie ani odrobiny podobizny do przeciętnego mohera.Podobno jestem co nieco podobny do postaci ze świętych obrazków.A gdybym nawet był podobny do szatana-to też nic strasznego.Ponoć najładniejsi i najmądrzejsi aniołowie zbuntowali się w niebie i za to zostali ukarani i wtrąceni do piekła.A tam ponoć wesolutko że hej.
A świstak siedzi i zawija w pazłutka! Jak się będziesz smażył w piekiełku to będzie ci wesoło! Ale pod płotem tez nie gorzej ci będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
A świstak siedzi i zawija w pazłutka! Jak się będziesz smażył w piekiełku to będzie ci wesoło! Ale pod płotem tez nie gorzej ci będzie!
Na początek zimny okład na głowę, może zaczniesz człowieku pisać sensownie. A potem do szkoły! Wstyd to bowiem wytykać nieuctwo innym a samemu błędy okrutne robić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...