Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No pewnie, księża.. Wierszyk dla idiotów, co wszędzie widzą księży pedofilów (cyt."Towarzysz Szmaciak"): "Znowu ten klecha! Do znudzenia! Chyba ci nie dał rozgrzeszenia - za to, że w kwiecie swej młodości - waliłeś konia bez litości!".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumojmy. Upili kobiete do stanu nieprzytomnosci i zaczeli gwalcic.... 3 zrobilo swoje. Zaluzmy ze zajelo to godzine... kobieta w 1 h wytrzezwiala ze stanu glebokiego upojenia tak skutecznie ze wyrwala sie i uciekla 4 doroslym faceetom.... czy tylko mnie tu sie cos nie zgadza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brałeś udział w tej orgii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby ciebie tak zruchali :) po drugim byś śmieciu oprzytomniał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym jebanym kraju prawo jest tylko i wyłącznie dla bogatych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się spotykała z o 7 lat starszym facetem to czego się spodziewała? oglądania dobranocek?
Debilowaty zbok.Ja jestem młodsza od męża o 7 lat.Nigdy mnie nie gwałcił i nie namawiał do tego innych!Porostu ten h uj jest zbocznym skur wysynem.Dziwię się żonom że wogóle utrzymują kontakt ze sk rwielami.Teraz ich powinni gwałcić w więzieniu.Zobaczyliby jakie to przyjemne!!!! :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilowaty zbok.Ja jestem młodsza od męża o 7 lat.Nigdy mnie nie gwałcił i nie namawiał do tego innych!Porostu ten h uj jest zbocznym skur wysynem.Dziwię się żonom że wogóle utrzymują kontakt ze sk rwielami.Teraz ich powinni gwałcić w więzieniu.Zobaczyliby jakie to przyjemne!!!! :angry:
PO TRZECH DZIENNIE!BEZ ODPOCZYNKU!BO TO SĄ MĘSKIE KUR.Y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumojmy. Upili kobiete do stanu nieprzytomnosci i zaczeli gwalcic.... 3 zrobilo swoje. Zaluzmy ze zajelo to godzine... kobieta w 1 h wytrzezwiala ze stanu glebokiego upojenia tak skutecznie ze wyrwala sie i uciekla 4 doroslym faceetom.... czy tylko mnie tu sie cos nie zgadza ?
To są domysły poje***ego chłopka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym je***ym kraju prawo jest tylko i wyłącznie dla bogatych
Na czarnym lądzie jest tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "lecz -łeb" idioto mam męża o 7 lat starszego i od 18 lat,które z nim jestem nie zgwałcił mnie on czy jego kumple i nie oglądamy dobranocek !!! Proponuje wymianę MÓZGU !!!!
  No to współczuję Twojemu mężowi takiej tępej żony, która nawet nie zna języka ojczystego :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...