Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapłacili za wakacje w Grecji. Dojechali tylko do granicy

Utworzony przez Wiktor, 26 sierpnia 2013 r. o 07:25 Powrót do artykułu
Studencji studiuja medycyne ;) a pojechali tam bo uniwersytet medyczny to promowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarze mnie rozśmieszają. W zeszłym roku byłam z firmą Wakacje trawel w Bułgarii za kwotę 1150 zł na 12 dni, w tym roku do Grecji miałam równierz jechać. Dobrze, że jednak nie pojechałam... A co do studentów którzy tak odpoczywają, Połowa ludzi z kampusu to ludzie pracujący... A jak komuś żal tyłek ściska, że go nawet na to nie stać, to jego problem. Nie chce się nosić teczki to się robi łopatą, heh. A co do oraganizatorów, już w Bułgarii było wiele niedociągnięć, roszady w pokojach zamiast pokojów 2, 4 i 5 osobowych okazało się zę są tylko trójki , co za tym idzie nie każy był w pokoju ze znajomymi. Mam mieszane uczucia co do tej firmy, ale fakt tanie wakacje. Mam nadzieję, że wszycy odzyskają kasę, i zadość uczynienie za zmarnowany urlop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mnie to nie dziwi. Należy dodać, że w zeszłym roku do tej Bułgarii wyjeżdżaliśmy 2 dni wcześniej niż planowany o czym dowiedzieliśmy się niecały tydzień wcześniej. Wiele, bardzo wiele można wyliczać.
Dokładnie tak, w ostatniej chwili zmieniono dzień wyjazdu. Ludzie biorą urlop z wyprzedzeniem a tu nagle zmiana terminu!!! a w pracy problemy, żałosne, mam nadziję, że ta sprawa skończy się w sądzie. Newer ever z tą firmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku byłem w BUłgarii z tym samym organizatorem.. szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmnnn.... Twoj komentarz jest nie na miejscu, równie dobrze moglabys spojrzec w lustro i powiedziec to do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko co zle to Tusk, co ma Tusk do tego ze jakiś idiota oszukal studentów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko co zle to Tusk, co ma Tusk do tego ze jakiś idiota oszukal studentów?
A co dobrego się można spodziewać po tusku?  Rozłożył cały kraj,sprzedał,zlikwidował,pozbawił ludzi pracy!!!  mało ci jeszcze? tylko kryminał dla tych komunistycznych oprawców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja akurat bylem w autokarze, ktory dojechal do Grecji jako pierwszy, szczescie w nieszczesciu. Pomijam juz wszystkie niedociagniecia, ale niech nam oddadza chociaz kaucje za pokoje (15 euro).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roki również  miałam wątpliwą przyjemność spędzać wakacje z Student Travel .Mimo tego ,że wyjazd się odbył ..nie zaliczam go do udanych .Kilka dni wcześniej poinformowano nas o zmianie terminu wyjazdu ..WTF .....kilkunastu studentów miało dojechać z Wrocławia i wsiadać w Krakowie ....niestety jednak okazało się ,że nic z tego i w ostatniej chwili musieli śmigać do Lublina.Po drodze odbywało się milion bezsensownych przerw (np w lokalach ,gdzie można płacić wyłącznie miejscową walutą) ...ale cóż DDDojechaliśmy do Bułgarii. Po zakwaterowaniu się w pokojach ( hotel Vladimir )z balkonów ukazał nam się panoramiczny widok hotelu w którym mieliśmy mieszkać ( hotel Riva).Gdyby nie fakt ,że 2 czy 3 dni wcześniej Bąk wysłał nam na maila foty tego hotelu nikt pewnie nie miałby pretensji ....ale standardy obu hoteli odbiegały od siebie znacząco .Miały na nas czekać pokoje 2,3,4 i 6 osobowe iiiiii były ale 2-osobowe z fotelową dostawką  miniaturowej wielkości dla 3 osoby (dziewczyna mogła się tam jeszcze jakoś zmieścić ,ale dla facetów był to istny koszmar ).Kolejna sprawą są posiłki tzw/all inclusive / (tylko z nazwy ),jedzenia było mało a jego smak nie zachęcał w ogóle do skosztowania .Pod koniec wyjazdu wszystkiego już brakowało ..nawet herbaty .Pod koniec wyjazdu okazało się również ,że za każdą pierdołę z hotelu jest wyznaczona cena ( szklanka,krzesło ,stolik,ręcznik,prześcieradło )......Ok ale powinni nas o tym poinformować wcześniej ,żeby np. nie przestawiać krzesełek na inne balkony w czasie jakiegoś spotkanie ,albo nie odnosić szklanek do "jadalni '..ostatnim zaskakującym elementem była zapłata CAŁEJ  wycieczki za wybryk kilku uczestników i,zabrudzenie basenu i zepsucie gaśnicy .Ok oni niech płacą skoro zniszczyli ,ale jakim prawem inni ,których np .w ogóle w tamtym czasie w hotelu nie było ??????  OT I MOJA HISTORIA Z STUDENT TRAVEL BĄKIEM I SPÓŁKĄ ..........OSTRZEGAM I NIKOMU NIE POLECAM p.s z tego co wiem kilku uczestników zwróciło się o pomoc do rzecznika praw konsumenta,ale czy coś na tym zyskali ...tego jużnie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minęły już 2 LATA a ZŁODZIEJ nadal bawi się za nasz pieniądze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...