Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i co?? teraz będzie bez błędów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To i redachtorów zmienili.Ło jejku to tera bedzie piknie napisane wsyćko i bez błędów.
0
Gratuluje redakcji nowej siedziby Dziennika Wschodniego.Widzę poprawe w D.W więcej o inwestycjach sporcie i planach rozwoju Lublina i regionu
0
Obyście trzymali poziom także w nowej siedzibie. Niech Wam się dobrze pracuje. Pozdrawiam!
0
Zaprosiliście? Ok. wpadnę, ale jak nie dostanę kawy (pewnie macie nowy ekspres) to sobie pójdę do kawiarni... swoją drogą skoro mogliście pracować przez internet to po co wam siedziba? koszty tylko nabijacie ;-) w kawiarni robić zebrania zawsze jest przyjemniej niż w biurze... znaczy że jesteście jednak nadal zacofani jakby pzdr.
0
Taki artykuł powinien być płatny!
0
nadchodzę ;-)
0
Byłem ;-) Zerknąłem nawet do samej paszczy lwa czyli newsroomu - bardzo fajny - sprzyja temu typowi pracy ale od początku... ... Nowa siedziba nie jest jeszcze oznaczona tradycyjnym wielkim szyldem. Jest tylko niewielka plansza w witrynie parteru. Wchodzi się od ul. Kołłątaja i na dole wita nas przemiła pani. potem schodkami choć jest jak widziałem i winda na II pietro gdzie juz z chłodnej (co było istotne bardzo wczoraj) klatki schodowej utrzymanej w odcieniach kamiennej szarości, słychać redakcyjny gwar ;-) sirota ze mnie bo idąc w gości nie zabrałem prezentu postaram się poprawić następnym razem ... wszystko jest jeszcze świeżutkie i za-kartonowane - wiadomo urok przeprowadzek nie mniej miejsce fajne po redakcji zaś chodzą i biegają znani i lubiani redaktorzy ... zdaje mi się że widziałem nawet makietę (mam na myśli taki projekt gazety na następny dzień) cóż polecam wizyty w corner house to jest tam gdzie siedziba redakcji Dziennika Wschodniego ;-) pzdr.
0
ŁOŁ FULLLLLLL WYPAAAAAAAAAAAAAAAS!
0
ŁOŁ FULLLLLLL WYPAAAAAAAAAAAAAAAS!
0
jeszcze nie full ale czytajcie uważnie bo nie będę powtarzał ;-) I shall say this only once
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: