Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarzuca mobbing szefowi domu dziecka

Utworzony przez pracownik, 11 kwietnia 2008 r. o 08:23
Karta Praw Podstawowych Unii Europejskiej Artykuł 31 Należyte i sprawiedliwe warunki pracy 1. Każdy pracownik ma prawo do warunków pracy uwzględniających jego zdrowie, gwarantujących mu bezpieczeństwo i godność. 2. Każdy pracownik ma prawo do ograniczenia maksymalnego wymiaru czasu pracy, okresów dziennego i tygodniowego odpoczynku oraz do corocznego płatnego urlopu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe - proszę spojrzeć na godziny ostatnich wpisów - coś mi się wydaje, że pisała je ta sama osoba - chyba spać nie może, albo do pracy nie chodzi i może siedzieć długo przed kompem:) Pozdrawiam wszystkich z Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając ten artykuł dziwi mnie tylko dlaczego p. Andrzej zwrócił się do gazety a nie do sądu? Przecież teraz to szkodzi sobie, własnemu zakładowi pracy oraz dzieciakom z tego zakładu. A gazety nie rozstrzygają sporów tylko je podsycają. Lubi być medialny czy własna głupota? Tydzień temu w poniedziałek pisaliście, że już jest po kontroli PIP, i co? Może coś się wyklarowało? PS Faktycznie - ostatnie wpisy z jednej prawie godziny nocnej - ale to pewnie dlatego że dużo osób czyta ten stary artykuł o 1 w nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju, rozumiem, że żałosne ataki na Pana osobę czynią ludzie związani z Pana zwierzchnikiem, ale proszę się nie poddawać - taki jest mechanizm forum. Kiedyś miałem podobne doświadczenie. W jednej chwili okazało się, że ludzie, z którymi pracowałem wiele lat nagle odwrócili się ode mnie, tzn. "skierowali się ku Wodzowi", by dopracować jeszcze kilka lat do emerytury. Rozumiem ich oddanie, ale obraźliwe wystąpienia na forum, to przejaw nie tyle lojalności do Wodza, co całkowitego poddaństwa i poniżenia. Jednak mój spokój i cierpliwość zostały nagrodzone - Wódz zakończył temat ze mną i wyłowił wśród "swoich" kolejną ofiarę. Wtedy to dopiero miałem ubaw... Pozdrawiam. Paweł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dyrektorze, widział Pan wpis troche wyżej? To ja z Chełma, prosze niech Pan przeczyta, niech Pan zobaczy, to ja, to naprawde ja z Chełma, tylko ja jestem z Chełma, niech Pan chociaz spojży na mnie na korytarzu, albo nie, niech Pan na forum odpowie, że Pan to widział, proszę, niech Pan zwróci na mnie uwagę, to ja z chełma, bronię Pana, na zawsze juz będe, tylko niech mi Pan da jakiś znak, ze Pan to widzi, proszę to ja z chełma, tylko ja jestem w Pogodnym Domu z Chełma! PROSZE PANA! Oddany na wieki Chełmianin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nasza-klasa.pl/profile/8372489/gallery/15 . To zdjęcie jest znacznie lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha!!! Tonący brzytwy się chwyta ! Pokazują Ostrowskiego na zdjęciu, że jest przystojny i się uśmiecha ! Czyżby tym właśnie zajmowali się pracownicy w godzinach pracy ? A co z dziećmi ? Czy ktoś już dzisiaj do nich zaglądał ? Zjadły śniadanie ? A może jakieś dziecko płacze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Panie dyrektorze ! Ma Pan haka na Ostrowskiego... wszyscy widzą, że się uśmiecha! To ważny argument w sprawie, trzeba by się tym zająć, on nie ma prawa uśmiechać się... proponuję powiadomić odpowiednie władze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie panujący w oświacie system deprawuje i demoralizuje. WSZYSTKICH!: -DYREKTORA, bo uważa, że jak ma za sobą bandę, która posadziła go na stołek, to może dowolnie i bezkarnie poniewierać ludźmi (... i słusznie uważa, bo ta banda zadba o to, żeby mu włos z głowy nie spadł); Dyrektor nie musi umieć sporządzać BIP, wystarczy, że wskaże nauczyciela (wychowawcę), który to wykona. Ten konkretny wychowawca jest od wychowywania dzieci i to im powinien poświęcać swoją energię i czas, a nie na wypełnianie ważnych rządowych dokumentów. Dyrektor tego nie wie??? Dyrektor nie musi umieć dobrze organizować pracy placówki, tak aby pracownik fizyczny zajął się pracą fizyczną, nauczyciel (wychowawca) - nauczaniem i wychowywaniem, a pracownik biurowy - pracą w biurze. Dyrektor tego wszystkiego nie musi umieć, bo ma za sobą władzę. -NAUCZYCIELI, bo boją się takiej wladzy. Bo dla kilku nadliczbówek i dla awansu zawodowego pozwalają sobą poniewierać. Wydaje im się, że jak będą siedzieć cicho, to ominie ich niekompetencja, ignorancja i zuchwałość zwierzchników. NIE OMINIE! -KURATORIUM, bo sposób zarządzania szkołą i przestrzeganie prawa ich kompletnie nie interesuje. Najważniejsze, aby w papierach się wszystko zgadzało. Kuratorium nie interweniuje nawet gdy dyrektor bezprawnie wyrzuca z pracy nauczyciela z pełnymi kwalifikacjami, doświadczeniem i umową na czas nieokreślony, a pozostawia nauczycieli bez kwalifikacji, bez doświadczenia i z umowami na czas określony. Kuratorium milczy. DLA DOBRA UCZNIA! -PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY, bo tego typu sprawami się nie zajmuje. Panie Andrzeju, trzymam za Pana kciuki, ale nie daję Panu żadnych szans w walce z władzą przeżartą układami, partyjniactwem i konformizmem. PRZECIWKO SOBIE MASZ PAN WSZYSTKICH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystojny??? Z której strony??? Jak dla mnie to wszystko jest grubymi nićmi szyte. A pana Ostrowskiego dość często ostatnio widuję i bynajmniej nie wygląda na chorego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest durny to nosił krzesła i tyle w temacie. Każdy normalny człowiek popukałby się dyrciowi w czółko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...