Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarzuty dla kiboli Motoru za znieważanie

Utworzony przez wolnoscsłowa, 22 stycznia 2009 r. o 11:48 Powrót do artykułu
Smiech na sali teraz ku*** to juz chyba nic nie wolno a ty dziennikarzyno skad wiesz ze to byli kibole bo przeklinali ???? hahah SZMATY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie, bo już najwyższy czas by to bydło (przepraszam zwierzęta) znalazło się tam gdzie jest jego miejsce. Motor staje się coraz bardziej "sławny". Prokuratura zajęła się już b.dyrektorem, b.prezesem, b.trenerem, teraz tym bydłem z trybun. Kto następny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość chamstwa na stadionach. Za ja**, do "suki policyjnej", sąd i wyrok ............robót publicznych w szaletach miejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak na spokojnie to wyzwiskiem jest ja się kogoś obraza wyzywając od alkoholików.Sprawa rozbija się o jedno czy to prawda czy nie.Jeśli nie to kasa w plecy jeśli tak to uważam że powinni wyjsc na wolnośc.Nie znam pana od pogody więc się nie udzielam.Zastanaiwa tylko skąd taka opinia o tym pANU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...