Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No tak kobieta nie ma prawa piastować takiego stanowiska, jak czytam komentarze to z przykrością stwierdzam,że wieloletnia walka o równouprawnienie kobiet niestety ale nie przynosi efektów.
Którą kobietę masz na myśli - tę z doświadczeniem muzealnym czy tę z koneksjami?   W konkursie startowały dwie kobiety - jedna została wybrana, a druga "olana" i to pomimo olbrzymiego doświadczenia branżowego.   Która z tych dwóch kobiet została poddana dyskryminacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla Pana Budzet to każdy jest lepszy tylko nie Pani Mieczkowska trzeba było od razu tak napisać, wypowiada się Pan zawsze źle o urzędzie miasta, wiec i te Pana komentarze mnie nie dziwią, Strażnik teksasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieczkowska wygrała konkurs, wiec w czym problem, przedstawiła program muzeum, specjalistą od kultury była parę ładnych lat, więc nadaje się na to stanowisko jak najbardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Którą kobietę masz na myśli - tę z doświadczeniem muzealnym czy tę z koneksjami?   W konkursie startowały dwie kobiety - jedna została wybrana, a druga "olana" i to pomimo olbrzymiego doświadczenia branżowego.   Która z tych dwóch kobiet została poddana dyskryminacji?
 Mo niestety, lud nie widzi że to ustawka polityczna. Może i pani Kasia da sobie radę. Ale na pewno dałaby radę druga kobieta, bo doświadczona. No ale po co, poryzykujemy...  
dla Pana Budzet to każdy jest lepszy tylko nie Pani Mieczkowska trzeba było od razu tak napisać, wypowiada się Pan zawsze źle o urzędzie miasta, wiec i te Pana komentarze mnie nie dziwią, Strażnik teksasu.
Źle się wypowiada bo urząd źle funkcjonuje. Tak jak i jego przedstawiciele. Może są za bardzo rozsiani po mieście i nikt nie ma właściwie nad tym cholerstwem kontroli?  
Mieczkowska wygrała konkurs, wiec w czym problem, przedstawiła program muzeum, specjalistą od kultury była parę ładnych lat, więc nadaje się na to stanowisko jak najbardziej
  Brednie. Skąd wiesz jaki program przedstawila, byłes tam?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magistra co włączania komputera uczyła na Politologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, ale czego można się spodziewać po takim towarzystwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybitna znawczyni historii sztuki, zarządzania a przede wszystkim świadoma, komu użyczyć swoich wdzięków. Zapracowała na to cieżko;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecz dzieje się w XXI wieku, w kraju członkowskim Unii Europejskiej. W kraju, gdzie podobno liczą się kompetencje i kwalifikcje, a nie  partyjniackie darcie ile wydrzeć się da i grabienie pod siebie czego sie tylko z państwowego da zagrabić. Z pogardą dla fachowego wykształcenia, przygotowania i doświadczenia. Za to z  nadania wuja o czym całe miasto wiedziało od tygodni. Lublin to po prostu miasto, gdzie... wuj nocuje, a chór wujów  nuci mu kołysankę. Zaskoczenia, jak przytomnie zauważa "Dziennik Wschodni" nie było. Smród owszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla Pana Budzet to każdy jest lepszy tylko nie Pani Mieczkowska trzeba było od razu tak napisać, wypowiada się Pan zawsze źle o urzędzie miasta, wiec i te Pana komentarze mnie nie dziwią, Strażnik teksasu.
Dla każdego normalnego i spoza partyjnych układów, a jest nas 80% więcej niż wszystkich zrzeszonych do kupy wziętych, ten temat jest papierkiem lakmusowym słów wypowiadanych przez najważniejszych w regionie i mieście polityków.   Szkoda, że moje pytania zostały bez odpowiedzi,  której miejsce zajęła ocena mojej osoby...   W tym wszystkim proszę tylko nie zapominać, że poza milionami naszych pieniędzy topionych w "promocję" miasta i regionu na billboardach i filmowych spotach świat zobaczył jak tu jest faktycznie.   Całą resztę o kompetencjach i równo uprawnieniu proszę pomiędzy bajki włożyć, bo jest tylko i wyłącznie próbą usprawiedliwienia nepotyzmu panującego w mieście i kraju.   Co do moich wypowiedzi, to proszę czytać wszystkie i ze zrozumieniem, bo jeżeli jest w nich coś negatywnego, to nie w stosunku do urzędników samych w sobie, a ich zwierzchnika, który wprowadził tam zwyczaje rodem z czasów kiedy podstawowym organem w Miejskiej Radzie Narodowej było POP PZPR.   Jestem zwolennikiem abolicji, a więc każdy z  zatrudnionych w Urzędzie Miasta Lublin będzie mógł kiedyś skorzystać ze szczególnego aktu samooczyszczenia - Pani zapewne również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieczkowska wygrała konkurs, wiec w czym problem, przedstawiła program muzeum, specjalistą od kultury była parę ładnych lat, więc nadaje się na to stanowisko jak najbardziej
A co ze sztuką jako nauką i praktyką?   Droga w edukacji i karierze tej pani wskazuje, że chciała być politykiem, a nie muzealnikiem - czego nie można już napisać o odrzuconych kandydatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie  z pis wszędzie dopatrują się spisku, co za partia, a Pani Mieczkowska w  żadnej partii nie jest z tego co wiem, doświadczenie ma bo i dyrektorem była i zastęppcą preyzdenta ja gratuluję wygranej w konkursie
A skąd wiesz człowieku, że to ludzie z PIS pisal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ocenzurowaliście ludowe muzeum sromów? oj to dopiero niezła dyrektor - skoro potrzebuje osłony medialnej tak czy siak goła prawda znana jest wszystkim ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(..) , a Pani Mieczkowska w  żadnej partii nie jest z tego co wiem, (..)
    a jej rodzina? sprawdź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego niektórzy wszędzie widzą politykę a przed wyborami to już  w ogóle zaślepieni wręcz nawet w konkursie na dyrektora muzeum doszukują się, startowały przeciez 3 rożne osoby z tego co mi wiadomo nie zwiazane z polityką, wygrała jedna, co w tym takiego dziwnego nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba uwspółcześnić nazwę muzeum Proponuje "Lubelski Zamtuz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego został usuniety moj wpis mówiący o tym co łączy Zuka i Mieczkowską ? Dzięki niemu czytelnicy mogli dowiedzieć się dlaczego ona wygrała konkurs. Mimo, że startowali w nim prawdziwi fachowcy od muzealnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego został usuniety moj wpis mówiący o tym co łączy Zuka i Mieczkowską ? Dzięki niemu czytelnicy mogli dowiedzieć się dlaczego ona wygrała konkurs. Mimo, że startowali w nim prawdziwi fachowcy od muzealnictwa.
Ale człowieku przecież to instytucja marszałka nie prezydenta !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz. Specjalność zakładu: (z)upa po lubelsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że odchodzi z ratusza. Ci co interesują się wydarzeniami kulturalnymi albo obcują z "kulturą" na co dzień wiedzą o czym mówię. Wczoraj np: TVN w Faktach bardzo chwalił nasz Carnaval Sztuk-Mistrzów. I to właśnie m.in. dzięki niej ów Carnaval ma tak ciekawą formułę i oddaje klimat miasta i m.in. dzięki niej zachwyca się nim cała Polska. Nie ma co się spierać, lubelska kultura za sprawą Mieczkowskiej ożyła. Nawet w Krakowie nam zazdroszczą bogatej oferty kulturalnej :-)
Dzięki niej? Ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że odchodzi z ratusza. Ci co interesują się wydarzeniami kulturalnymi albo obcują z "kulturą" na co dzień wiedzą o czym mówię. Wczoraj np: TVN w Faktach bardzo chwalił nasz Carnaval Sztuk-Mistrzów. I to właśnie m.in. dzięki niej ów Carnaval ma tak ciekawą formułę i oddaje klimat miasta i m.in. dzięki niej zachwyca się nim cała Polska. Nie ma co się spierać, lubelska kultura za sprawą Mieczkowskiej ożyła. Nawet w Krakowie nam zazdroszczą bogatej oferty kulturalnej :-)
  też uważam, że z lubelską kulturą jest coraz lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...