Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawiadomienia do prokuratury po kontrolach CBA w urzędzie marszałkowskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 stycznia 2017 r. o 12:03 Powrót do artykułu
Wsadzić do mamra chłopków z ZSL/PSL, którym się wydawało, że hulaj dusza, piekła nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję gazecie sprawdzić przyrost dodatni w kwestii zatrudnienia w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. BĘDĄ JAJA :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to zielone ufoludki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
no i klops sosenka. pozdrow Burego
Pozdrowienia dla prezesa Obajtka skazanego za przytulenie 1,5 miliona PLN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
wsadzić do mamra chłopków z zsl/psl, którym się wydawało, że hulaj dusza, piekła nie ma.
użytkownik niezarejestrowany napisał:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie wiem jak ci tytułować bo boisz się podpisać.ale chciałem tylko wyjaśnić tym wszystkim"oświeconym" z sekty pislam i mafii kaczo-rydzokowej ! otórz to co bredzisz o kradzieży to rolnicy z województwa lubelskiego otrzymali dotacje do chłodni na owoce i inne obiekty gospodarcze i te obiekty stoją a sekta pislam chce, żeby rolnicy oddali dotację ! tu jest problem a nie problem sosnowskiego, bo dotyczy to przyznania dotacji dla rolników zgrupowanych w grupach producenckich !/ a sosnoqwnski niby miał złamać prawo w rejestracji grup co jest bełkotem/ . mogę wam zagwarantować, że sąd tego gniota pislamu wyrzuci do kosza i tyle ! ale wiadomo tow. kur***l każe a wykonuje sługa tow. ziobero, który wysyła cba i prokuratorów ! sądy są nasze polskie a nie bolszewickie i dlatego jestem spokojny o marszałka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wsadzić do mamra chłopków z ZSL/PSL, którym się wydawało, że hulaj dusza, piekła nie ma.
Wsadzić do szpitala przy ulicy Abramowickiej tych którzy takie komentarze piszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy polityczne dawanie d każdemu i fałszowanie wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sławek pamiętaj jakby co to wybieraj pryczę przy oknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kemor napisał:
użytkownik niezarejestrowany napisał:
wsadzić do mamra chłopków z zsl/psl, którym się wydawało, że hulaj dusza, piekła nie ma.
użytkownik niezarejestrowany napisał:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie wiem jak ci tytułować bo boisz się podpisać.ale chciałem tylko wyjaśnić tym wszystkim"oświeconym" z sekty pislam i mafii kaczo-rydzokowej ! otórz to co bredzisz o kradzieży to rolnicy z województwa lubelskiego otrzymali dotacje do chłodni na owoce i inne obiekty gospodarcze i te obiekty stoją a sekta pislam chce, żeby rolnicy oddali dotację ! tu jest problem a nie problem sosnowskiego, bo dotyczy to przyznania dotacji dla rolników zgrupowanych w grupach producenckich !/ a sosnoqwnski niby miał złamać prawo w rejestracji grup co jest bełkotem/ . mogę wam zagwarantować, że sąd tego gniota pislamu wyrzuci do kosza i tyle ! ale wiadomo tow. kur***l każe a wykonuje sługa tow. ziobero, który wysyła cba i prokuratorów ! sądy są nasze polskie a nie bolszewickie i dlatego jestem spokojny o marszałka!
Polskie dzieci wiedzą czym pachnie PSL, a ty udajesz Greka. " sądy są nasze polskie a nie bolszewickie" - przeszkolony spec z ciebie od odwracania rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieprzyjemnie nieprzyjemnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d. ZSL / PSL PO zawsze kombinowały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki jad opozycji.... fuj... do spowiedzi trole!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to ciężko zrozumiec że koryto nie jest dane raz na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a PiSorom ciągle mało... Panie Marszałku wytrwałości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze za p"rezydenta" żuka powinni się zabrać. I te kontrakty Budimexu w Lublinie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekażą do prokuratury Ziobry, będzie śledztwo, przesłuchania, PIS będzie szczekał na sejmikach, opowiadał o rzekomych przekretach wykrytych przez policję polityczną i tak się to będzie grillować do wyborów samorządowych, a później kto bedzie pamietał czy nawet sluchal oswiadczen prokuratury o umoonych śledztwach. Grunt żeby obrzucić błotem. Jestem przekonany że za klika lat kierownictwo PiSu odpowie przed sądem za dzisiejszą politykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek - weź ich pozamiataj. Ich gitarzysta Jarubas w prezydenckich miał gigantyczne 1,7% poparcie, więc powinni już dawno zakopać ten zslowski sztandar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Sosnowski stworzy spółkę świniopasów i zatrudni najbliższych zielonych z Hetmanen europejskim na czele???Oczywiście bez dotacji.Niech się wyżywią! , bo oni prawdopodobnie,jak sami mówią "żywią i bronią".Ale już stołków nie obronią. Dość uprawiania faryzejstwa,od 1944 roku , to chyba wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...