Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawracał po pijaku. Potrącił pieszego, wjechał do ogródka

Utworzony przez Zx, 24 czerwca 2013 r. o 12:54
Trzeba było gnoja zastrzelić komisyjnie na miejscu. Dla społeczeństwa i ZUSu tylko ulga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry cyrk, dziadkowi i tak nic nie zrobia , dostanie wyrok na papierku i co moze siedziec pojdzie gdzie jeszcze za pasozyta trzeba bedzie placic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzn. Pijak najpierw zawracał a potem kierowca, czy też może kierowca zawracał po leżącym pijaku? Jak to drugie to mam pytanie czy pijak przeżył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
67 letni dziadzisko, do locha z nim, niech gnije jak pusty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starucha jebanego nienapojonego opijusa wykastrować będzie miał nauczkę.Już kiedyś pisałem że wszystkim starcom którzy ukończyli 65 lat zabrać prawo jazdy niech napierdalają pieszo lub wózkami inwalidzkimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starucha je***ego nienapojonego opijusa wykastrować będzie miał nauczkę.Już kiedyś pisałem że wszystkim starcom którzy ukończyli 65 lat zabrać prawo jazdy niech napier***ają pieszo lub wózkami inwalidzkimi.
A po co dziadygę kastrować? I tak już mu kućka nie staje więc dlatego pije. Ja to bym skazał go na karę chłosty 50 batów na pomarszczoną dziadowską dupę i odechcę się picia i jeżdżenia po pijaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co dziadygę kastrować? I tak już mu kućka nie staje więc dlatego pije. Ja to bym skazał go na karę chłosty 50 batów na pomarszczoną dziadowską dupę i odechcę się picia i jeżdżenia po pijaku.
Podnieś tylko na niego rękę , to ci komuchy ją obetną. Ma immunitet i mogą mu wszyscy na dzyndzel skoczyć i pocałować tylko w dupsko,dalej chleje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podnieś tylko na niego rękę , to ci komuchy ją obetną. Ma immunitet i mogą mu wszyscy na dzyndzel skoczyć i pocałować tylko w dupsko,dalej chleje !!!
Zapomnieli gamonie do czego służy  " kolczaka "lub że innymi radiowozami można skutecznie zablokować potencjalną drogę ucieczki, ale o tym chyba teraz gamoni na szkoleniach nie uczą, same tylko Qurwa ściganty, idą do policji tylko po to aby sobie pośmigać za pieniądze podatników !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...