Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
  Wprowadzili podatek bankowy, który obejmuje również firmy ubezpieczeniowe. Z tym, że ubezpieczyciele nie mieli tak silnego lobby jak banki i zapłacą wyższą stawkę niż banki. Zatem naturalnym następstwem są redukcje kosztów w firmach ubezpieczeniowych poprzez zwolnienia pracowników. Szkoda, że system działa niesprawiedliwie i skoki nie zostały objęte podatkiem. Ale przecież rząd nie może sobie zastrzelić swojego źródełka dochodów.  
Nie prawda, sytuacja proamy była już przekeślona w 2012 roku jak staneła do sprzedaży, kupiło generali i zaczeło łaczyć obie firmy istniejące obok siebie. Ich decyzja, aby nie ponosić kosztów z obsługą dwóch firm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuska pod sąd, bo to on jest winny zwolnień. I wyrok 25 lat ciężkiego więzienia. Po tych 25 latach pokuty można mu wybaczyć jeśli się ukorzy, posypie głowę popiołem i przeprosi. Całą rodzinę Tuska na 15 lat do więzienia.
Razem z Twoim guru. Miau
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  ale to wina począwszy od solidaruchów z lat 80, po tuska, i obecnie  
Chyba raczej Mieszka I, nie sądzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
także walcie po chleb do wałęsy, on zarabia po ok. 100 tysięcy miesięcznie i go stać go , po drugie taki katolik i winien dzielić się z ubogimi
A czemuż do Wałęsy?? Pogięło cię? Chyba do kaczora! On rządzi światem! Tyle naobiecywał, niech spełni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie praca!! Dobra praca !! niejaki ryży, ten od "zielonej wyspy", nie zostawi was samym sobie!!on doskonale pamięta,że 2 razy głosowaliście na niego i przez ostatnie 7 lat gorliwie mu d.pę lizaliście!!teraz, razem z inwestorem z Kataru sprowadzają do polski milion słoni, same samce!! Będziecie im jaja bujać!! Wyposażenie:  stołek+tasiemka+kask ochronny, należy zabrać z domu!!w niedzielę nadgodziny!!Uwaga!! Należy uważać, aby rozbujanym jajem nie dostać w łeb! aplikacje wypełniać i wysyłać na stronie: www,jajaslonia.pl ci ,którzy wytrwale lizali ryżemu d.pę, przez 7 lat, mają pierszeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma Zuk do tego, ze centrala w Wawie robi cięcią, oj boli pisiorków, ze ratusz dalej nie zdobyty :D Ale kasa na 500 plus się musi znależć, to może jeszcze jakiś podatek by wymyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuska pod sąd, bo to on jest winny zwolnień. I wyrok 25 lat ciężkiego więzienia. Po tych 25 latach pokuty można mu wybaczyć jeśli się ukorzy, posypie głowę popiołem i przeprosi. Całą rodzinę Tuska na 15 lat do więzienia.
mówiłam Krysiu - nie idź do tego lekarza bo on do dupy jest - a nie od głowy. a ty mnie nie posłuchała i takie skutki teraz ze gówniane komentarze dajesz a w głowie mózgojad z głodu umiera..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się sypie na tym zadupiu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może gdyby nie trzeba było wypłacać żadnych odszkodowań i dowolnie kształtować haracze zwane "składkami", to zwolnienia nie byłyby konieczne... Moja "składka" OC w tym biednym oddziale Generali (Proama) wzrosła zaledwie o 56% choć nigdy nie miałem żadnej szkody. Pozdrowiłem więc pajaców środkowym palcem i dałem zarobić konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej korpo-firmie zaproponowali nam ubezpieczenie grupowe właśnie z Generali, ale było tak słabe, że wspólnie ze współpracownikami negocjujemy u pracodawcy ubezpieczenie u innego operatora, dokładniej chcemy w PZU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o ile miejsc w 2016 roku wzrosło zatrudnienie w ratuszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuję się pod wszystkim co powyżej obiema rękoma. Deb0308 - Zerknij tu:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę? Nigdy nie postrzegałam tego typu problemów w tych kategoriach. Deb0308 - Polecam:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnieni w 2 czy 3 firmach i teraz żal ściska. Do roboty uczciwej się wziąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...