Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zdrada

Utworzony przez ~gosik~, 26 czerwca 2009 r. o 00:27
jest taka zołza co sie szlaja za kase z zonatym facetem rozbija rodzine juz o tym ze to moja kobieta to nie wspomne co ku*** robic jak dopiec kochankowi zeby sie odjebał za długo to znosze to szanowana pani psycholog a puszcza sie za kase a ja to toleruje doradzcie co robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no zatłukł bym ja a potem jego i juz koniec bajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chce kasy to do burdelu zarobi wiecej nie uznaje suk co rozpier***aja rodzine i niszcza wartosci rodzinne jak ma chora ambicje to jej problem a tak wogóle to nikt jej pewnie nie chciał to lepiej wziasc sie za zonatego i to z kasa ku*** i tyle kopnij to baledro w d*** szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie baby to na stos jak w pierwoswieciu podaj ja z imienia i nazwiska niech wszyscy wiedza facet i zostaw ja nie jest warta zachodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zona powinna zostawic tego faceta a ty chłopie tez daj sobie spokuj bo to nie jest kobieta dla ciebie znajdz sobie inna porzadna to tylko dobra rada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest ku*** i tyle a nie pania psycholog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki nomalny facet jest z taka baba co sie puszcza z innym za kase facet przejzyj na oczy i kopnij to badziewie w d*** morde bym jej otłukł i juz zdzira jedna z jednym za kase a z toba co z milosci smiech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie szukac tego artykulu,nie znam treści poajcie namiary i datę sękju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie artykół to samo zycie jestem facetem zakochanym i zwiazanym z kobieta co puszcza sie za kase z zonatym facetem a ja to toleruje i nie wiem co mam z nia zrobic zyciowy dylemat wzieta pani psycholog i nieszczesliwy głupek taki jak ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się Pan nie martwi. Pan żona to Pana ideafix. Zapewne nie ma Pan większych kłopotów i w tym problem. Niech Pan zrobi sobie większy kłopot np. namówi żonę na duży kredyt, będzie musiała więcej pracować, a Pan nie będzie miał już tej ideafix. A tak naprawdę po 45 przestanie, a wtedy Pan zacznie i będziecie kwita. Jak w życiu. Chyba że już oboje jesteście po 50, wtedy jest naprawdę problem. Ciężko potępić Pana żonę, gdyż tak naprawdę niewiele kobiet doznaje przyjemności z seksu, a mają dość przerąbane życie. Wiec może warto przeczekać. Minusy znamy, lecz są też chyba jakieś plusy skoro jeszcze jesteście z sobą. Rozwiązanie drastyczne podpowie każdy psycholog musi Pan wywołać u żony max orgazmów i finito.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet,chyba nic ci ne brakuje,czy jeste,,,,,,,,,,,ś uzależniony od niej finansowo?jak nie to vissa,wywal z domu,na jej miejsce znajdzie sie wielechętnych i jeszcze ci ugotują i posprzątają.to jes napewno mloda kobieta,bo obsesja na punkcie seksu u pani w średnim wieku to choroba.Rozejrzyj się,zrób rachunek za i przeciw,i jak kolega wyzej napisal puść panne w kredyty to juz jej nie zobaczysz ,i masz wolną chate i problem z glowy.Wywal barachlo,a jak nie to niech ona tobie tez placi a co????????????????za kazde spojrzenie w jej stronę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma powiedziec zona tego faceta co jej maz spasoruje ta szmaciuge pania psycholog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...