Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zepsute biletomaty w nowych autobusach w Lublinie

Utworzony przez ., 25 października 2011 o 13:43 Powrót do artykułu
O cenach biletów u kierowcy" http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/559377,miasta_bezprawnie_podwyzszaja_ceny_biletow_kupowanych_u_kierowcy.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To trzeba sobie kupić biletów parę na zapas w kiosku. Bo dobijające jest jak się widzi jak ktoś stoi na przystanku, obok i stoi automat z biletami i kiosk a ten mimo to kupuje u kierowyc;/
0
. napisał:
O cenach biletów u kierowcy" http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/559377,miasta_bezprawnie_podwyzszaja_ceny_biletow_kupowanych_u_kierowcy.html
cena jest taka sama jak w kiosku..
0
Pewnie mpk specjalnie psuje te automaty, by pasazerowie kupili bilet u kierowcy za większą sume. Jakos muszą łatać braki hehe ale czemu kosztem pasazera
0
Aska napisał:
To trzeba sobie kupić biletów parę na zapas w kiosku. Bo dobijające jest jak się widzi jak ktoś stoi na przystanku, obok i stoi automat z biletami i kiosk a ten mimo to kupuje u kierowyc;/
Tutaj racja, dobija mnie to. stoi 5 minut na przystanku, jest kiosk, są bilety a idzie do kierowcy kupic. A pozniej ma pretensje ze sie autobus spoznia. Tak robi niestety wiele osob. Czasami autobus spozni sie 10 minut.
0
Ja na zapas zawsze sobie kupuję plik biletów i nie zastanawiam się nad tym:"czy biletomat działa czy nie działa?"
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: