Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zginął podczas zdejmowania anteny

Utworzony przez kylan, 9 lutego 2009 o 17:51 Powrót do artykułu
no kto tu jest winien, jak nie teściowa???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dobrze powiedziane
0
Po pierwsze nie pił alkoholu!! Po drugie nie miał oddać anteny teściowej tylko własnej matce! W wiadomości napisane są bzdury nie potwierdzone przez nikogo!!!
0
z tego co widzę jest to gdzieś w okolicy Starego Miasta, a tam wszyscy piją alkohol nawet dzieci. Widziałem kilkakrotnie takich młodocianych... a gdzie byli rodzice,,,,
0
arek napisał:
z tego co widzę jest to gdzieś w okolicy Starego Miasta, a tam wszyscy piją alkohol nawet dzieci. Widziałem kilkakrotnie takich młodocianych... a gdzie byli rodzice,,,,
Nie w okolicy Starego Miasta tylko dokładnie na Starym Mieście przy ul. Jezuickiej. Wszyscy tam piją alkohol- kolega Arek pewnie zajrzał do każdego mieszkania stąd ma tak trafne spostrzeżenia! Człowieka, który spadł z tego dachu trudno nazwać młodocianym bo miał 37 lat! I na koniec mała zbieżność on też miał na imię AREK!
0
co wy to gadacie?!!!! to ze wiekszosc pije alkochol to nie znaczy ze wszyscy! nie oczerniajcie ludzi skoro ich nie znacie i nie wiecie jak bylo! zazwyczaj brukowce klamia i pisza to co najgorsze i nie prawdziwe tacy sami sa ludzie!!!
0
Wraz z nim umarła część mnie!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: