Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zgłoś Kobietę Sukcesu do naszego plebiscytu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2017 o 18:01 Powrót do artykułu
Anna Jastrzębska Lublin,po 6 latach pozbyła się trolla ze swojego życia - "sekces"!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli to jest kobieta sukcesu to co tam robi tych trzech gości????
0
wiejak,ale staro wychodzisz na tych fotografiach, hehe jak dziadek,tych Pań, no może ojciec;-)
0
Tylko prezydent Barbie
0
ZGŁASZAM SIEBIE.
1
Ja poprosze kontakt do tej pani w okularach...super babka.
0
bardzo śliczna Pani, ktora siedzi po lewej, w żółtej spodnicy. Jest zjawiskowa! Pozdrawiam.
0
Piękne i mądre kobiety, najbardziej mi się podoba ta pani w żółtej spódnicy i ta w okularach. Pozdrowienia!
0
Ja zgłaszam taką jedną panią "kierowniczkę" z UM: za umiejętność doskonałego odnalezienia się w nowej rzeczywistości. Już tłumaczę, otóż: ma męża z PO a obecnego kochanka z PiS.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja zgłaszam taką jedną panią "kierowniczkę" z UM: za umiejętność doskonałego odnalezienia się w nowej rzeczywistości. Już tłumaczę, otóż: ma męża z PO a obecnego kochanka z PiS.
a jaki wydział?
0
bo ostatnio pociąłem podsufitkę w aucie,może to rogami;-)dlatego pytam
0
za jedną noc z Panią Katarzyną Łętowską-Andrzejewicz oddał bym całe życie,co za zjawiskowa kobieta,brak słów
0
cHARGOT JESCZE W SZKOLE BYŁA BEZCZELNA,CZYTAJ"PRZEBOJOWA"
0
a ty nie na odwyku ?
0
Proponuje prezydenta Żuka
0
Joanna Szmidt
0
Prpponuj ciekły myszki nie nekonomisty rehabilitowanego Petru
0
Zgłaszam Elżbietę Kruk , aktywną posłankę na sejm.Coś tam coś tam wie i sobą reprezentuje!!!A co najważniejsze jest z PIS-u!!! I jest łącznikiem między PZPR , a PIS-em!
0
Zgłaszam Panią Prezes Sądu Naj naj naj Gersdorf - "Za 10 tys. brutto dobrze żyć można tylko na prowincji"
0
Oczywiście Elżbieta Bieńkowska z PO „6 tysięcy... Rozumiesz to? Albo złodziej, albo idiota... To jest niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował."
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: