Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
as napisał:
młodywykształcony-Ty biedaku chyba nie masz pracy?Śledzę Twoje wypocinki(czyt.komentarze(?)i odnoszę wrażenie,że to Twoje wykształcenie jest chyba trochę naciagane?Podstawowe błędy ortograficzne....mało konkretnej treści...ale za to jakiż "ostry" dowcip No cóż-proponuję jakoś sie "podkształcić " - to może będziesz mógł podpisywać się "młodywykształcony" i spełniony-bo jak na razie to tylko zasługujesz na miano -młody i sfustrowany A tak nawiasem mówiąc-ciekawam bardzo ,która uczelnia wykształciła Cię na takiego malkontenta ?
Ktoś, kto posługuje się taką składnią nie powinien pouczać innych w kwestii poprawności języka polskiego. Co to biedy i bezrobocie to te słowa są obecnie synonimem lubelszczyzny, więc to zarzut nie na miejscu. Buziaki dla wszystkich skromnie żyjących lublinian :***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten młody wykształcuny, to pywnie z PEŁÓ jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
Co to jest górnolotna rozrywka ? W Lublinie za taką uchodzi m.in. teatr i koncerty w filharmonii. Na zachodzie jest zdecydowanie większy wybór. BTW: Byłem w czerwcu w teatrze Osterwy. Koszmarnie wręcz wspominam spektakl pt: na końcu łańcucha. Poza Makbetem nie pokazali od dawna niczego ciekawego. Jak Wy chcecieliście zostać tą stolicą kultury? Ty pewnie czekasz na następną feliniadę Buziaczki:*
Jesteś w dużym błędzie. Skoro masz tak dużo rozrywki na zachodzie to zajmij się nią. Nie obrażaj ludzi, których nie znasz. Równie dobrze ja, na podstawie Twojego zachowania, mogę nazwać wszystkich z zachodu gburami. Chociaż znając życie pewnie jesteś z małej wioski spod Lublina, a na tym zachodzie mieszkasz od miesiąca i w głowie Ci się przewróciło. Miłego dnia życzy Polka B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem Ci geje - chuligani powinni otrzymać maksymalny wymiar kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
Ktoś, kto posługuje się taką składnią nie powinien pouczać innych w kwestii poprawności języka polskiego. Co to biedy i bezrobocie to te słowa są obecnie synonimem lubelszczyzny, więc to zarzut nie na miejscu. Buziaki dla wszystkich skromnie żyjących lublinian :*** [/quote] [quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1350975283' post='686222'] Ktoś, kto posługuje się taką składnią nie powinien pouczać innych w kwestii poprawności języka polskiego. Co to biedy i bezrobocie to te słowa są obecnie synonimem lubelszczyzny, więc to zarzut nie na miejscu. Buziaki dla wszystkich skromnie żyjących lublinian :***
No jak nic- emigrant Składnia Ci nie odpowiada???Mnie Twoje "byki"również .Już Ci pisałam,że brzyDko piszemy przez d ,a nie przez T.Poza tym-nie mianuję sie na łamach "wykształconą",więc i błędy mi przysługują jakby bardziej:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***e pedały! Ch.....j im w d*** śmieciom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodywykształcony-- nie pil alkoholu zanim siądziesz do klawiatury.jeśli Lubelszczyzna jest symbolem biedy ,to symbolem czego jest nasze zachodniopomorskie.Nie mówię tego złośliwie .po prostu staram sie patrzeć obiektywnie.Co do tych pier.... zboków to optowałbym za jakąś publiczną chłostą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- mamo zrob mi sniadanie ! - to ze spie z twoim ojcem to nie znaczy ze jestem twoja matka. - no to jak mam sie do ciebie zwracac? - normalnie Andrzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cale lubelskie... grzyby w lesie, pedalskie szajki, naje***i wjezdzaja w budynki, droge buduja od 10 lat, a w krasniku asystent burmistrza robi notatki i reprezentuje. ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A spie$%&*ajcie od lubelskiego i Felina! Jakby to tylko u nas takie rzeczy się działy to można by było winić nasz region za całe zło w Polsce. Wasz wspaniały ZACHÓD wcale nie lepszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...