Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zielone światło dla biurowca IPN w centrum Lublina

Utworzony przez Malcik76, 9 marca 2012 r. o 19:00 Powrót do artykułu
Malcik76 napisał:
Jak długo będziemu jeszcze płącić te 400 mln na leśnych dziadków, głównie z nadania PIS, którzy grzebią w papierach. Cwaniaczki, zasiedlili się za publiczne pieniądze.
Myślenie nie jest Twoim najmocniejszym atutem. Poczytaj trochę ignorancie o historii swojego kraju, chociaż wątpię że to Cię cokolwiek interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przerażające, ilu jest w naszym kraju ludzi nie szanujących własnej historii. IPN to bardzo potrzebna instytucja. Mam w domu kilka ich publikacji, jak album o rtm. Pileckim. To jest kawał dobrej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
To przerażające, ilu jest w naszym kraju ludzi nie szanujących własnej historii. IPN to bardzo potrzebna instytucja. Mam w domu kilka ich publikacji, jak album o rtm. Pileckim. To jest kawał dobrej roboty.
Przerażające to jest to ile dzieci idzie do szkoły bez śniadania w kraju gdzie jest obfitość publicznych środków dla polityczno-historycznych prokuratorów. Przerażająca jest wysokość Twojej przyszłej emerytury i to będzie kawał dobrej roboty jeśli wygrasz ze szczurem wyścig do śmietnika po resztki wyrzucone przez tego który dziś wydaje albumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez oczywiście. Przerażających jest również o wiele więcej rzeczy w naszym kraju, co do emerytury, to mam nadzieję że jej nie dożyję (esteś pewien że ten, który wydaje dziś albumy będzie miał jakoś lepiej ode mnie?). To, ze ktoś idzie bez śniadania, nie oznacza bynajmniej, że powinnismy przestac finansowac zadania edukacyjne - tak nawiasem mówiąc, to gdyby przyjrzec sie dobrze wydatkom publicznym, to okazałoby sie, ile z nich jest marnotrawionych. Pozwolisz zatem- pozostane przy poglądzie, że edukacja, w tym - edukacja historyczna społeczeństwa - jest czyms bardzo ważnym dla panstwa i tegoż społeczeństwa. Historia najnowsza, ta powojenna, która zajmuje sie IPN, była przez kilka dekad zakłamywana. Wcale sie nie dziwię, że IPN jest solą w oku dla róznych sierot po Włodzimierzu Iliczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Alez oczywiście. Przerażających jest również o wiele więcej rzeczy w naszym kraju, co do emerytury, to mam nadzieję że jej nie dożyję (esteś pewien że ten, który wydaje dziś albumy będzie miał jakoś lepiej ode mnie?). To, ze ktoś idzie bez śniadania, nie oznacza bynajmniej, że powinnismy przestac finansowac zadania edukacyjne - tak nawiasem mówiąc, to gdyby przyjrzec sie dobrze wydatkom publicznym, to okazałoby sie, ile z nich jest marnotrawionych. Pozwolisz zatem- pozostane przy poglądzie, że edukacja, w tym - edukacja historyczna społeczeństwa - jest czyms bardzo ważnym dla panstwa i tegoż społeczeństwa. Historia najnowsza, ta powojenna, która zajmuje sie IPN, była przez kilka dekad zakłamywana. Wcale sie nie dziwię, że IPN jest solą w oku dla róznych sierot po Włodzimierzu Iliczu
Oczywistym jest że dla środkowoeuropejskiego państwa mającego ceny europejskie, dochody ludności 6-ciokrotnie niższe od europejskich, potężne bezrobocie wśród młodych osób i brak jakichkolwiek perspektyw dla nich, za to w perspektywie upadek systemu ubezpieczeń społecznych najważniejszym kierunkiem rozwoju jest inwestycja w prokuraturę polityczno-historyczną. Pieprzyć nowoczesne technologie, infrastrukturę, przemysł, ważna jest edukacja historyczna i modlitwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu To może najlepiej pozamykac wszystkie szkoły, co? Po co komu takie fanaberie, jak nauka czytania i pisania? Polak powinien umieć zasuwac jak robot na polecenie menagiera z Kauflandu i Leclerca. Ot co. Idźmy dalej. Po co komu teatry i filharmonie, muzea i domu kultury? Rozwalic to wszystko. Wtedy na pewno będzie dobrze. PS Nie lubie popadania w skrajność.
Ostatnio edytowany 10 marca 2012 r. o 22:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Gościu To może najlepiej pozamykac wszystkie szkoły, co? Po co komu takie fanaberie, jak nauka czytania i pisania? Polak powinien umieć zasuwac jak robot na polecenie menagiera z Kauflandu i Leclerca. Ot co. Idźmy dalej. Po co komu teatry i filharmonie, muzea i domu kultury? Rozwalic to wszystko. Wtedy na pewno będzie dobrze. PS Nie lubie popadania w skrajność.
Jak się nie ma argumentów to się przekręca cudze wypowiedzi. Mówimy o tym co Ty nazywasz edukacją historyczną, a większość marnotrawieniem pieniędzy podatników i bezproduktywnym grzebaniem w przeszłości. Czego nie robi żaden inny kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
To przerażające, ilu jest w naszym kraju ludzi nie szanujących własnej historii. IPN to bardzo potrzebna instytucja. Mam w domu kilka ich publikacji, jak album o rtm. Pileckim. To jest kawał dobrej roboty.
Człowieczku popatrz ile to kosztuje,a opracowania uczelni o bardzo dużym dorobku historycznym idą do kosza,przecież to jest instytut polityczny jaśnie nam panującym,kto chce coś załatwić ten stawia warunki.Rada Miasta Lublin,kto ma większość w tym gremium ten stawia warunki,a p. prezydent co ma do powiedzenia jak przyjdzie czas absolutorium,liczą się ręce do głosowania,komu wyrosło za mało rąk z tułowia płaci frycowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiadam - polityka jest wszędzie. Na uczelniach nie ma polityki? NIe zatrudnia sie znajomków? Nie ma marnotrawiania publicznych funduszy? Ech.... NIe znam sie na tym, nie wiem, jakie tam sa układy. Oceniam tylko po rezultatach, a te, sa bardzo dobre i pozyteczne. I to nieprawda, że w innych krajach poskomunistycznych nie ma podobnych rzeczy - czym jest Instytut Gaucka? Oszczedności nalezy szukać gdzie indziej, a nie poprzez likwidacje rzeczy tak bardzo potrzebnych...Spójrz na rozdętą machine urzędniczą, na przywileje słuzb mundurowych, na inne rzeczy - tu trzeba szukać oszczędności. Pozdr PS nie było moją intencją przekrecanie niczyich wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja napisał:
Człowieczku popatrz ile to kosztuje,a opracowania uczelni o bardzo dużym dorobku historycznym idą do kosza,przecież to jest instytut polityczny jaśnie nam panującym,kto chce coś załatwić ten stawia warunki.Rada Miasta Lublin,kto ma większość w tym gremium ten stawia warunki,a p. prezydent co ma do powiedzenia jak przyjdzie czas absolutorium,liczą się ręce do głosowania,komu wyrosło za mało rąk z tułowia płaci frycowe.
No tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
To przerażające, ilu jest w naszym kraju ludzi nie szanujących własnej historii. IPN to bardzo potrzebna instytucja. Mam w domu kilka ich publikacji, jak album o rtm. Pileckim. To jest kawał dobrej roboty.
Też tak myślałam do momentu jak IPN przyznał Wałęsie status pokrzywdzonego i stwierdził że Bolek to nie Bolek,ten IPN to zwykła POpierdułka na użytek takich czy innych POlityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...