Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ziemniaki z chlebem, kefir i masło. Taką kolację dostała pacjentka w lubelskim szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2017 r. o 07:21 Powrót do artykułu
POlecam ośmiorniczki - SOWA & targowica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska powinna zrobic tak jak w niemczech zbierac 15 zl kwartalnie zeby zwiekszyc budrzed zdrowia a kazdy dzien pobytu oplcac 10 zl za posilek i wtedy szpital bedzie mial wiecej kasy a i pacjeci zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy dyrektor szpitala jadl ziemniaki z chlebem? czyzby ukraincy byli na kuchni bo oni tak jadaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
No ja p....lę to jest jedzenie dla świń ??????  Ciekawe co ta hrabianka żre zazwyczaj. Oby cię babo pokarało i żebyś musiała jedzenia po śmietnikach szukać. W dup...ch się hołocie poprzewracało z tego dobrobytu.
 Mówiąc o hołocie masz na myśli swoją mamusię i tatusia oczywiście. Tak śmieciu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrum chrum... Jakie to smutne... Niby szpital to nie restauracja, ale skoro trzymamy tam chorych, to chyba należałoby ich karmić. Albo zatrudnić ludzi do robienia zakupów pacjentom, którzy nie mają rodziny i znajomych, którzy ich dokarmią. Może serwować tylko obiady? Będzie więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Jaczewskiego urodziłam córeczkę i nie mogę narzekać na jedzenie. Posiłki były urozmaicone i dostosowane dla matek karmiących. Ja osobiście nie byłam w stanie zjeść całych podanych porcji. Dla mnie były za duże. Było nas 5 na sali i żadna nie narzekała. Nikt nie musiał przynosić nam dodatkowego jedzenia. Nie ma co robić sensacji, bo jedno zdjęcie nie oddaje rzeczywistych posiłków. Jak się komuś nie podoba, to nie musi jeść. Szpital to nie wczasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazeta aborcza promowała niedawno taki modny prąd w żywieniu nazywany freeganizm, może to jest wyjście z takich sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
xxx napisał:
No ja p....lę to jest jedzenie dla świń ??????  Ciekawe co ta hrabianka żre zazwyczaj. Oby cię babo pokarało i żebyś musiała jedzenia po śmietnikach szukać. W dup...ch się hołocie poprzewracało z tego dobrobytu.
Mówiąc o hołocie masz na myśli swoją mamusię i tatusia oczywiście. Tak śmieciu?
 Tylko śmieć potrafi tak obrażać rodzinę interlokutora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiezniowie jedza duuuzo lepiej niz chorzy w szpitalach.Niewykluczone ze jedzonko cukrzykow trafilo do zoladkow personelu.OBRZYDLIWOSC co potrafia robic Polacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska rzeczywistość ja po porodzie dostałam cos podobnego gdyby nie mąż nie miałabym pokarmu i siły żeby wylarmic i zająć się dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Duda za 2 noclegi w hotelu w Etiopi (jedno z najbiedniejszych państw świata) zapłacił 125.000zl , na bogato . A wam było szkoda ośmiorniczek za kilkadziesiąt zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA BYM SIĘ CIESZYŁA NA TAKIE JEDZENIE. EMERYTKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeśli posiłki maja być według kalorii a nie składu to proponuje pani dietetyk podawać kobietom którym nie wolno wstawiać czy po cesarce kaloryczne mleko ze słoniną z dodatkiem gruszek jako uzupełnienie witaminowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komu mało może zamówić pizze albo jakieś danie mięsne. Przywiozą chętnie za opłatą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągłe narzekania,młode ziemniaki z kefirem i podane do łóżka -pycha.Komu mało nadrobi po powrocie do domu.W poczekalni do gabinetu lekarza POZ 22 pacjentów ,wszyscy z nadwagą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mając dietę bezmleczna ziemniaki na bialym chlebku smakują wybornie. Pozdrawiam miłośników jedzenia szpitalnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Polska powinna zrobic tak jak w niemczech zbierac 15 zl kwartalnie zeby zwiekszyc budrzed zdrowia a kazdy dzien pobytu oplcac 10 zl za posilek i wtedy szpital bedzie mial wiecej kasy a i pacjeci zadowoleni
tylko baranie w niemczech owszem pomagają rodzinam jak nie mają pracy, ale pomagają w znalezieniu pracy i później rodzina spłaca te pieniadze. Także odwal sie idioto, nie będę dopłacać do niczego, niech mi rząd odda co moje, ja na swoje dzieci zapieprzałam i dalej zapieprzam na cudze bachory tj. 500+. Chcesz to zapieprzaj na innych, nikt ci nie broni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Polska rzeczywistość ja po porodzie dostałam cos podobnego gdyby nie mąż nie miałabym pokarmu i siły żeby wylarmic i zająć się dzieckiem.
ale za to dostajesz kosinakowie tj. 1 tys. przez rok i 500+ i rodiznne 100 zł, to masz sobie kuźwa za co dokupic, ja tyle za pracę nie dostaję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
JA BYM SIĘ CIESZYŁA NA TAKIE JEDZENIE. EMERYTKA.
bo to narzekają ci co dostają za darmo 500+, kosiniakowe i rodzinne bez pracy, bo emeryci aby dostać jałmużnę ok. 1 -1,5 tys. musza zapieprzać 40 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A Duda za 2 noclegi w hotelu w Etiopi (jedno z najbiedniejszych państw świata) zapłacił 125.000zl , na bogato . A wam było szkoda ośmiorniczek za kilkadziesiąt zł.
ale duda w tym hotelu codziennie się modli, odmawia zdrowaś, różanieć itp. i Bozia w cudzie PiSowi wynagradza dając dodatkowe pieniadze i mają nawet na 500+, nie tylko na hotel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...