Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdychajaca lewica podjela rozpaczliwe proby Wyjscia z niebytu Ale to prozny trud
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żeby w ogóle załapać się do Sejmu to ta "zjednoczona lewica" musi uzyskać minimum 8 % głosów (bo to koalicja różnych partii). Nie ma na szans. 25 października sztandar zostanie wyprowadzony. Miller uroczyście zamknie wieko trumny.
0
Czy ktoś jeszcze wierzy temu człowiekowi???
0
Zrzeknę się mandatu zanim mi go zabiorą. Cudo.
0
Zrzeknie się mandatu? Znowu? Akurat... Tyle w Palikocie honoru i godności co w leszku kaczyńskim.
0
Zjednoczone Lewactwo, wasz czas już minał, deprawantów nie potrzebujemy!
0
Stare komuchy i Palikot. Hehe:) Mieszanka kupy z gnojem.
0
Zagłosowałbym na Palikota - ale nie chcę aby moim głosem wszedł ktoś inny z tej listy. Większość w referendum powiedziała że chce JOWów, więc ma tak być.
0
Nie ma co się zrzekać,bo wpierw trzeba być wybranym,a wyborcy zboczeńców nie wybierają.Koniec z rzekomą lewicą,bo SLD dało się nabrac na Palikota!
0
Z Lew to jeszcze coś takiego istnieje? Jedźcie towarzysze budować raj do Korei Północnej.
0
do kruchty, prawackie przygłupy, doopy czarnym nadstawiać! Nie zapomnijcie zabrać własnych dzieci!
0
Palikot już nie jedną formację przewiózł, ale teraz przewiózł i siebie. Powinien zdawać sobie sprawę, że właśnie stał się bankrutem politycznym. Sejm traktował jak prywatny folwark a teraz się znudził, więc zabrał zabawki i poszedł na swoje podwórko. To jest kpina z wyborców, którzy na niego głosowali.
0
Guest, dlatego w naszym regionie tylko Włodzimierz Karpiński.
0
Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, że wydaje mi się iż mówienie przed wyborami zachęcamy do Polski przyjaznej, sprawiedliwej, pięknej jest jakby nie bardzo czymś co może kogoś zachęcić do głosu. Ja całe życie będę powtarzać, że Palikot urwał się z jakiejś bajki i to na pewno nie była polityka oj nie.
0
JESTEM Z WAMI CAŁYM SERCEM I NAMAWIAM ZNAJOMYCH.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: