Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodzieje ukradli rowery z ul. Rybnej. Rozpoznajesz ich?

Utworzony przez Buzal., 26 czerwca 2013 r. o 12:15 Powrót do artykułu
to niby zle, ale pytac sie tez trzeba skond ci co mieli rowery zarobili co by kupic takie drogie. ludzie na chep nie maja, ale inni kapitalisci za dwa tysiece dupy sobie na siodelkach woza. oby juz te wybory byly rychlo bo prawdziwych Polakow do cna zedra ze skury ci zydowscy poplecznicy. tylko prawicowy prawdziwie polski rzad moze temu zaradzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to nie tekturaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam rower za 9tys i co żal Ci dupe ściska , że ktoś się uczy 30 lat i stać go? Trzeba było się uczyć nierobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do BUZAL. Kolego idąc Twoim tokiem myslenia to pytam Cie skąd miałeś pieniadze na komputer?? Przeciez ludzie na chleb nie maja a ty siedzisz przed kompem wartym zapewne ok 2000zł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niby zle, ale pytac sie tez trzeba skond ci co mieli rowery zarobili co by kupic takie drogie. ludzie na chep nie maja, ale inni kapitalisci za dwa tysiece dupy sobie na siodelkach woza. oby juz te wybory byly rychlo bo prawdziwych Polakow do cna zedra ze skury ci zydowscy poplecznicy. tylko prawicowy prawdziwie polski rzad moze temu zaradzic.
Ty to jakiś nienormalny jesteś czy jak? Pracowali, zarobili uczciwie, chcieli mieć rower to go kupili. Kupili nie po to, aby jakiś trep ten rower sobie wziął, bo nie potrafi normalnie pracować, tylko woli ukraść. Co to ma do tego, że ludzie na chleb nie mają? Nie Twoje nie ruszaj, to czy masz czy nie masz na chleb nie daje Ci prawa do kradzieży. Idź do szkoły dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam rower za 9000 eUro i trzeba się było uczyć i pracować by  na niego zapracować ,i mam najnowszy model Volwo  i mam willę z basenem           u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niby zle, ale pytac sie tez trzeba skond ci co mieli rowery zarobili co by kupic takie drogie. ludzie na chep nie maja, ale inni kapitalisci za dwa tysiece dupy sobie na siodelkach woza. oby juz te wybory byly rychlo bo prawdziwych Polakow do cna zedra ze skury ci zydowscy poplecznicy. tylko prawicowy prawdziwie polski rzad moze temu zaradzic.
To może zwyczajnie idzi do pracy i może ty też zarobisz pieniądze na rower.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buzal to nie tylko oszust ale i złodziej-lewak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal to zaden lewak, tylko typowa prawicowa franca, tzw. Prawiczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam rower za 9000 eUro i trzeba się było uczyć i pracować by  na niego zapracować ,i mam najnowszy model Volwo  i mam willę z basenem  
A tak naprawdę, to korzystasz z pomocy MOPS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak naprawdę, to korzystasz z pomocy MOPS-u
Co, usprawiedliwiasz się, że sam  ze swoją familią na garnuszku MOPS-u jesteś? Wiem, bo widziałem listę, smętny palancie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to nie tekturaki?
Chcesz namiar na dobrego psychologa lub/i psychiatrę? Bo wszystko Ci się tylko z jednym kojarzy. Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja udostępniła wizerunek złodziei, warto interweniować.. http://www.pulsmiast.pl/pl/lublin/artykul/policja-udostepnia-wizerunek-zlodziei-rowerow-z-nagrania-monitoringu.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...