Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł ojciec prof. Leon Dyczewski

Utworzony 16 lutego 2016 o 20:15 Powrót do artykułu
KONKURS: Kto był mądrzejszy ŻYCIŃSKI Biskup czy DZYCZEWSKI Ojciec?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wspaniały i dobry człowiek.Panie Boże, przyjmij go pod swoją opiekę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jednego pisowca mniej. To jest najważniejsze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie świeć nad jego Duszą.Psychopatycznym wpisom na forum powinna przyjrzeć się prokuratura.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oto jego 10 przykazań właściwego stosunku do mediów: Ja, Pan, jestem twoim Bogiem, a nie telewizja lub jakiekolwiek inne medium. 1. Nie zapominaj nastawić anteny na świat nadprzyrodzony, na to, co w górze jest. Bóg dotrzymuje tego, co mówi i obiecuje, media nie. 2. Nie twórz fałszywych wyobrażeń o sobie, świecie i Bogu. Rzeczywistość jest często inna, aniżeli przedstawiają ją media. 3. Miej czas na Dobrą Nowinę. Tak wiele złych wiadomości dostarczanych przez media - przez dłuższy czas - nie zniesie żaden człowiek. 4. Nie zgub swoich bliźnich z oczu i nie strać wiary w ich dobrą wolę. Są oni lepsi niż ukazują ich media. 5. Nie miej upodobania w przemocy i gwałcie. Media nie mogą się bez nich obyć. A życie bez nich jest szczęśliwsze. 6. Trzymaj się mocno wyobrażenia świata i systemu wartości przekazywanych przez tradycję i do jakich sam dochodzisz. Media często je niszczą, niszczą też sacrum i wszelkie tabu. 7. Miej własną opinię na temat ważnych zagadnień życia i nie wierz wszystkiemu, co czytasz w prasie, słyszysz w radiu, oglądasz w telewizji i internecie. Media ubierając się w słowa i obrazy obiektywizmu, często są stronnicze, wiele w nich sensacji, jednostronności i półprawd, uprawiają propagandę. 8. Nie pozwól uzależnić się. Broń swojej wolności, zachowaj dystans i postawę krytyczną wobec tego, co czytasz, słyszysz, oglądasz. Właściciel koncernów medialnych, partie polityczne, potężni producenci i handlowcy przy pomocy mediów chcą pozyskać ciebie jako swego zwolennika, nabywcę swoich towarów i usług. 9. Nie patrz na innych, bądź panem samego siebie. Świat pełen ludzi potrzebuje niezależnych i w pełni rozwiniętych osobowości. 10. Nie uchylaj się od odpowiedzialności. Bohaterzy telewizyjni i filmowi mają życie wymyślone i za ciebie żyć nie będą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mądrości pewnie wziąłeś od tego co ciebie spłodził - jakiś pies co szukał suki - i powstał psi pomiot - ale jak zdechniesz to pieski bedą miały co olewać!!! 
    WITOJCIE AMINENCJO!   Wiadomo, że w EKSTREMALNYCH OKRESACH (z)B AWIENIA wzrasta Wasza aktywność na forach. Zarzucajac komuś zoofilię wypoada przyjrzec się dokładniej paPIESKIM SPRAWOM Z ICH GŁIUPOTAMI „ZWIASTOWANIA”. Jak do tej pory żaden paPIESKI „dostojnik” nie zauważł, żę pada na KULana przed zwykła Qrwą uznana za ŚWIĘTĄ, choć świętą” NIE BYŁA. Już sam założyciel STOLICY (z)BAWIENIA – ŚW.(irnięty) PIOTR NIE WIEDIZAŁ komu Mańka „dała” i kto jest OJCEM JZUSA (z)BAWICIELA! Nie tak dawno pod paPIESKIM NOSEM paPIESKI POMIOT – w tym przypadku ZAKONNICAURODZIŁA DZIECKO nadajac mu nawet paPIESKIE IMIĘ FRANEK jak KURIA JEGO MAĆ! Reszta paPIESKICH POMIOTÓW skoncetrowana jest w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA I GŁOSI(z)BAWIENIE Jak KURIA JEGO MAĆ!   CZARNEGO BETONU nie chcą nawet OLEWAĆ PIESKI, a LUDZIE już dawno mają WAS w DooPIE, czyli OLEWAJĄ paPIESKIE POMIOTY jak KURIA JEGO MAĆ, ha ha ha...   Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   Z-O-S-T-A-Ń-C-I-E - Z - B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...   (PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC ) 
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: