Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiana nazwy "Park Ludowy" na "Park Giuseppe Garibaldiego" (Park GG)

Utworzony przez TrollNo7, 25 czerwca 2017 o 14:16
Jak w temacie, co myślicie o zmianę nazwy Parku Ludowego, na Park im. Zmiana nazwy na Park Giuseppe Garibaldiego. Czyli twórcy Odrodzenia Italii. Nasze miasto jest bardzo renesansowe, i lubimy się z Włochami. A sami wiemy, że "Park Ludowy" to nazwa stworzona i wypromowana przez reżimowe władze komunistycznej Polski PRL. Więc zmiana nazwy będzie konieczna. Nie możemy w nazwie tak dużego parku tolerować ideologii dyktatury komunistycznej. Poza tym, z czasem, można by było nadać temu Parkowi typowo włoskiego charakteru przez ekspozycje rzeźb nawiązujących do sztuki z półwyspu apenińskiego, od czasów Etrusków, po dzisiejsze. Lepszej nazwy dla tego parku nie znalazłem. Jakieś opinie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak w temacie, co myślicie na zmianę nazwy Parku Ludowego, na Park im. Giuseppe Garibaldiego. Czyli twórcy Odrodzenia Italii. Nasze miasto jest bardzo renesansowe, i lubimy się z Włochami. A sami wiemy, że "Park Ludowy" to nazwa stworzona i wypromowana przez reżimowe władze komunistycznej Polski PRL. Więc zmiana nazwy będzie konieczna. Nie możemy w nazwie tak dużego parku tolerować ideologii dyktatury komunistycznej. Poza tym, z czasem, można by było nadać temu Parkowi typowo włoskiego charakteru przez ekspozycje rzeźb nawiązujących do sztuki z półwyspu apenińskiego, od czasów Etrusków, po dzisiejsze. Lepszej nazwy dla tego parku nie znalazłem. Jakieś opinie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: