Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
100 000 zł na Kongres Kultury Chrześcijańskiej? Drogi ten kongres! Fakt, kultury trochę by im się przydało - ale czemu za nasze pieniądze? Watykan niech to finansuje!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Budowę stadionu powinno się skreślić przynajmniej na parę lat. Są dużo ważniejsze sprawy do zrobienia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
100 tysięcy tu, 100 tysięcy tam... Tylko piłka nożna, siatkówka i piłka ręczna. Otóż "drogie " lubelskie władze! Są jeszcze w Lublinie inne dyscypliny sportu! Chociażby Strzelectwo! Nie wierzycie? To przyjdźcie na strzelnicę przy ulicy Gospodarczej 27. W poniedziałki, środy i piątki. I uszczknijcie nieco z tej "kasy dla mas" dla tych maluczkich. Tym, którym jeszcze się chce. I to bez wielkich pieniędzy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Prezydencie Miasta Lublin (oczywiście pamiętam co do tej pory Pan zrobił "dla " Lublina i chwała Panu za to) to jdnak ponownie zadam pytanie dlaczego odkłane sa remonty "głównych" ulic w mieście, po których poruszają się pojazdy komunikacji miejskiej (główne linie autobusowe i trolejbusowe). Czy według Pana Prezydenta stać Miasto Lublin na niszczenie nowych autobusów i trolejbusów na Al. Racławickich, ul. Droga Męczenników Majdanka, ul. Fabrycznej, ul. Filaretów, ul. Armii Krajowej, ul. Bohaterów Monte Cassino, ul. Sowińskiego ? Czy remonty niewielkich, osiedlowych ulic są najważniejsze ? - czy ul. Koncertowa to główna ulica ? Co dało frezowanie nawierzchni i położenie kilku małych łat przeprowadzone na ul. Filaretów i na Al. Racławickich (ten remont jest przesuwany w czasie) - nie dało nic ! Czy "nie da się" na najgorszych odcinkach głównych ulic "położyć dywanik asfaltowy chociaż na prawym skrajnym pasie ruchu ? Liczę na to, że chociaż ulica Łęczyńska zostanie w/g planu wyremontowana w tym roku. Ile metrów zniszczonej nawierzchni ulicy możn wyremontować za 100 000,oo.zł przeznaczonych na dofinansowanie IV Kongresu Kultury Chrześcijańskiej i czy ta dotacja jest ważniejsza dla urzędników Miasta Lublin niż inwestycje ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kongres Kultury Chrześcijańskiej i miasto do tego dokłada? Niech KUl sobie to sam sfinansuje! Skandal!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: