Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w parafiach: gdzie trafił twój ksiądz? Przenosiny wikariuszy i proboszczów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2016 r. o 12:14 Powrót do artykułu
A Rzeźnik w Łęcznej jak siedział tak siedzi... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rodzice zawsze swoje dziecko będą odwiedzać gdziekolwiek by nie był czy blisko czy daleko" - tak, zwłaszcza, że za podróż zapłacą polską emeryturą :))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to wali. Ja zawsze miałem jednego ojca. I jaki "mój" proboszcz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po tyle księdzów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dużo pedofili jest wśród nauczycieli. Wypisz dziecko ze szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Ks. Jerzy Piech po tylu latach nie zostanie przeniesiony z parafii w Ciechankach Łęczyńskich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi a głupi.Dajecie się ogłupiać jakimś dziwnym,nierzadko zboczonym ludzikom w sukienkach.Modły jak w średniowieczu,gdzie teraz już wiadomo,udowodniono,udokumentowano że żadnego boga nie ma.Ruszcie głowami a nie liczycie na cuda. Zwierzęta nie potrzebują jakiejś tępej wiary.To ludzki mózg i ludzkie wymysły. Boga nie ma i nigdy nie było.Co nie znaczy że jestem złym człowiekiem.Zwyczajnie nie daję się omamić i zniewolić.Księża do Watykanu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy żony i dzieci też zmienią miejsce zamieszkania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milejow stracił bardzo dobrego księdza powodzenia z nowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozstać się z niezastąpioną gosposią z którą spędziło się już trochę czasu to nieludzkie.Trzymajcie się razem.;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ksiądz z Milejowa to wcześniejszy wikariusz z Siennicy Różanej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy przeniosą PREZESA z parafii Biskupice? Już tyle lat na stołku, skłócony z ludźmi. Tylko pieniądze ma w głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak szkoda księdza z milejowa uśmiechnięty pełen ciepła ksiądz, Lubartów ma szczęście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego nikt nie pisze o Zakrzówku i wiecznie pijanym Darusiu kochającym kasę i spotkaniach towarzyskich 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda księdza proboszcza z Milejowa - takich pogodnych, żyjacych problemami parafii duchownych jest naprawde niewielu. Przez 8 lat pobytu w parafii wykonał tyle potrzebnych przedsiewzięć. Za to powody do zadowolenia moga miec parafianie z Płonki - zapewne nowy proboszcz nie będzie na plebanii tylko gościem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak szkoda księdza z milejowa uśmiechnięty pełen ciepła ksiądz, Lubartów ma szczęście!
Ksiądz Biskup właśnie takie decyzję podejmuję że lepszych wysyła do miasta a gorzych na wieś, może i wam za kilka lat znów zmienią proboszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawa jest twoja wypowiedz na temat ksiedza z Kraśnika lecz ja zupełnie sie z nia nie zgadzam. Nigdy nie miałem problemu aby dogadac sie z ksiedzem. Jestem osoba która nie ma zbyt wielu pieniedzy ale umie docenic to co robia dla mnie inni. Gdy zmarła moja mama byłem u Ksiedza i nie było problemu z pochówkiem a ty próbujesz go oczerniac. Podaj mi chodz twa przykłady gdzie ksiadz nie chciał pochowac zmarłego za mniej niz 800 zł? Bo ja takich nie znam. Mieszkam w tej parafi wiele lat i znam juz troche ksiedza. Jest on osoba kulturalna wiadomo ze to tez człowiek i ma tez gorszy dzien ale nie oznacza to ze trzeba go skreslać. Nikt nie jest ideałem i on tez nie ale też zasługuje na szacunek. Wiele pracy i trudu włozył w nowy kościół i nikt o tym nie pamieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ks. Andrzej Sternik odchodzi z parafii Miłosierdzia Bożego w Puławach . Szkoda mi Ks. Tomasza Musiiej Bardzo szkoda mi Ks. Andrzeja , był dobrym proboszczem w parafo Miłosierdzia Bożego w Puławach. Bardzo źle że odchodzi ks .Tomasz opiekun Legionu Maryi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuza tak . Wydaje mi sie jednak ze tam ks. Andrzej tez był proboszczem, a nie wikariuszem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my czekamy na rozsądek biskupa w Zakrzówku facet lubi kasę, ma dziecko hleje gaz a biskup go trzyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...