Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w Radzie Nadzorczej lubelskiej Perły

Utworzony przez Pre, 11 czerwca 2009 r. o 21:34 Powrót do artykułu
@Alf Co do piwa nie ma zastrzeżeń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[OT] Jakieś 2 może więcej lat temu perełka miała świetną kampanie reklamową kobitek z nowymi szklanakami , jak ma ktoś dostęp do zdjęć będe bardzo wdzięczny za wysyłke na maila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.online.ee/~andresl/Weiss/Grolsch.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robi nasz wielki gonzo Józek, Hubert G? Ostatnio widziano go w barze sushi w Nikozji w towarzystwie no, no nie powiem. Widocznie pojechał z gumką „Myszką” i w rozpaczy zaciera swoje ostatnie ślady w Midston Development Limited i Southbeach Development Limited. Swoją drogą Józek uwielbia ostatnio słowo “development” bo jest to jedyny „development” w jego aktywach, które się w "realu" kurczą. Nie liczy się w rankingach WPROST nawet w drugiej setce. A w kraju prezes śle gromy, zrobił się podejrzliwy i bezradny. Bob weź Se luz, Jędrek Cię lubi i zostaniesz ukochanym asystentem przyszłego prezesa. Nie zapomnij nakarmić Alfa przed wyjściem do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
) Kolejna teoria spiskowa . Mamy nowe wcilenie Mela Gibsona , wszędzie węszy spisek. Wyluzuj kolo , Coś co przyprawia mnie o dreszecze to właśnie ludzie z zachwianym ego bojący się wyjść na ulice , snujący teorie spiskowe . Od Alfa to wara .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włos sie jeży. Proszę nie pisać takich rzeczy, My chcemy spokojnie pracować i niepotrzebne nam takie rewelacje i tak nic nie jesteśmy w stanie poradzić na to co sie dzieje w akcjonariacie a przez takie głupoty ktos może polecieć za niewinność. Gierowski nie Gierowski byleby praca była. Piwo jest dobre i to sie liczy kropka.
Ostatnio edytowany 18 czerwca 2009 r. o 12:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej głosu człowieka , który wącha klej nikt poważnie nie weźmie , na forach masa takich kolesi , co za każdymi drzwiami węszą złodzieja. Pozatym wakcje i Abramowicka wypuszcza na przepustki. ))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrodziej wrócił z Nikozji. Widziano go dziś w kancelarii Salans. Widzę, że Bob testuje lojalistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a świstak zawija je w te sreberka ))) , Niezły tep ten Rzeźnik , rzeźnie ma z mózgu ))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeźnik pisze z sensem. Alf musisz sie jeszcze dużo nauczyć, chyba że to kres swoich możliwości. Ludzie chcą pracy, lecz jej ubywa. O Perle pisze i słusznie. O " Cukrowni" nie pisali i jej niema. Bardzo szybko się burzy i rozbiera, to co kiedyś zapoczątkowała mała grupa. Wiele ile czasu potrzeba żeby coś sensownego zrobić. Zadaj lepiej pytanie dlaczego, akcjonariusze większościowi nie rozbudowują firm / lubelskich/ a wręcz je pogrążają, mimo że te firmy dają im zyski. Niemcy "już" przenieśli limity cukru do siebie. Lubelski był najsłodszy, a z trzcinowy będzie dla ubogich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Rzeźnik pisze z sensem. Alf musisz sie jeszcze dużo nauczyć, chyba że to kres swoich możliwości. Ludzie chcą pracy, lecz jej ubywa. O Perle pisze i słusznie. O " Cukrowni" nie pisali i jej niema. Bardzo szybko się burzy i rozbiera, to co kiedyś zapoczątkowała mała grupa. Wiele ile czasu potrzeba żeby coś sensownego zrobić. Zadaj lepiej pytanie dlaczego, akcjonariusze większościowi nie rozbudowują firm / lubelskich/ a wręcz je pogrążają, mimo że te firmy dają im zyski. Niemcy "już" przenieśli limity cukru do siebie. Lubelski był najsłodszy, a z trzcinowy będzie dla ubogich.
Nie wiem o co biega w tych całych rozgrywkach , powiedz mi tylko jaki sens ma pisanie jakichs spraw , które nie dają pożytku . Czemu nie pisze co można z tym zrobić . Na innych forach tzw "pieniacze" i ludzie od teorii spiskowych są momentalnie zlewani , są poprostu nieproduktywni , podsycają tylko konflikty , może właśnie o to tu chodzi , nie wiem , nie znam do końca tematu ani ludzi . Ale widze ,że Lublin dalej jest wylęgarnia pieniczy dużo mówiących , a moło robiących , zestrachanych ludzików kryjących się w swoich ciepłych domkach typu Rzeźnik. A jeżeli chodzi o cukrownie to mówiło się bardzo dużo , nawet w ogólnopolskiej TV , i co to dało - nic , dlatego że tylko się mówiło i podobie jak tutaj pisało o spiskowcach , którzy chcą zniszczyc cukrownie
Ostatnio edytowany 18 czerwca 2009 r. o 14:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Meekron To nie moja wina, że zarząd rozlicza Was za lojalność, a nie za pracę. Co do akcjonariatu to podaj mi co ten główny akcjonariusz wniósł do spółki (poza tym, że ją doi) - jakie wartości etyczne - bo o finansowych to nawet pomarzyć nie można. Przepychanki z Duńczykami nie wyjdą Perle na dobre, a to że i Duńczycy mają problemy finasowe nie poprawi wizerunku Perły. Bardzo proszę o rozwinięcie tematu modernizacji w Zwierzyńcu. Co zrobiono i jakie są zamierzenia. Może władze miasta pochwalą się tymi inwestycjami na które poszły pieniądze. Ciekawe też jest na czym polegała rewitalizacja dzierżawionych budynków na Bernardyńskiej i jaki miała sens? Jak do tej pory, z tego co mi donoszą umyślni to w Zwierzyńcu jedynie wyrzucono piwowarów na "łeb", a co do inwestycji na Bernardyńskiej to może jedynie podłogi umyli. Przy Kunickiego wycieli ładne drzewa, pewnie za zgodą władz miejskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Alf Widzę, ze jesteś nie kumaty w temacie, a mącisz. Jaki sens miało wyrzucenie Duńczyków z Rady Nadzorczej po 4 latach ich obecności w Perle? I to w momecie gdy spółka potrzebuje wsparcia finansowego w wysokości 30 mln. Czy kopanie wspólnika czemuś służy? Zamiast razem wystąpić do banków o kredyt to strony obrzucaja się inwektywami na łamach gazet ogólnopolskich i lokalnych. A ten artykuł czemu miał służyć? Po co kłamać. Kłamstwo ma krótkie nogi i tak jak z ginekologiem myślę, że wszystko się powoli wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeźnik napisał:
@Meekron To nie moja wina, że zarząd rozlicza Was za lojalność, a nie za pracę. Co do akcjonariatu to podaj mi co ten główny akcjonariusz wniósł do spółki (poza tym, że ją doi) - jakie wartości etyczne - bo o finansowych to nawet pomarzyć nie można. Przepychanki z Duńczykami nie wyjdą Perle na dobre, a to że i Duńczycy mają problemy finasowe nie poprawi wizerunku Perły. Bardzo proszę o rozwinięcie tematu modernizacji w Zwierzyńcu. Co zrobiono i jakie są zamierzenia. Może władze miasta pochwalą się tymi inwestycjami na które poszły pieniądze. Ciekawe też jest na czym polegała rewitalizacja dzierżawionych budynków na Bernardyńskiej i jaki miała sens? Jak do tej pory, z tego co mi donoszą umyślni to w Zwierzyńcu jedynie wyrzucono piwowarów na "łeb", a co do inwestycji na Bernardyńskiej to może jedynie podłogi umyli. Przy Kunickiego wycieli ładne drzewa, pewnie za zgodą władz miejskich
Praca jest ważna ale lojalność też. Zarząd musi miec do pracowników zaufanie i odwrotnie. I trzeba dobrze mówić o spółce niezaleznie od sytuacji. Akcjonariusz czy doi czy nie nie wiem ale podobno dywidend nigdy nie było. Prawdą jest że coraz wiecej pracujemy i bijemy rekordy hekto a potem mówi sie o stracie ale jak ktoś pisał wyzej dobrze ze praca jest. Alf ma i nie ma racji bo łatwo mówić ze trzeba dzialac jak sie nie ma z sytuacja nic wspólnego. Czasem po prostu lepiej siedziec cicho i mieć nadzieję ze dobrze będzie że ci na górze wiedzą co robią. Strajku przeciez nie zrobimy by bronić Duńczyka, gdy nawet nie wiadomo kto ma rację i czy to wogole komukolwiek na dobre wyjdzie.
Ostatnio edytowany 18 czerwca 2009 r. o 17:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alf napisał:
Nie wiem o co biega w tych całych rozgrywkach , powiedz mi tylko jaki sens ma pisanie jakichs spraw , które nie dają pożytku . Czemu nie pisze co można z tym zrobić .[/quote] Sens jest taki żeby rozjaśnić sytuację gdy ktoś -w tym przypadku spółka- posługuje się półprawdami (emisja) i być może kłamstwami (przyczyny wyrzucenia Duńczyków, fundusz kanadyjski, rzekome inwestycje na Bernardyńskiej i w Zwierzyńcu). Szkoda, że pisze się o tym na tym skromnym acz zacnym forum, zamiast w samej gazecie... Ale to już zależy od możliwości piszącego. [quote name='Rzeźnik' post='139941' date='12.06.2009, 13:26:17']Ma jedynie za zadanie - co wynika z treści interpretacji uchwały przytoczonej w artykule w Dzienniku Wschodnim - sugerować innym podmiotom gospodarczym współdziałającym z Perłą, w szczególności bankom, że Spółka może liczyć na szybkie dokapitalizowanie - co mija się z prawdą.
To już jest bardzo poważny zarzut, gdyby był prawdziwy, banki mogłyby Perłę rozjechać... Mam nadzieję, że perełkowe czerepy są mądrzejsze niż Rzeźnik sugeruje i takich rzeczy nie robią. Butcher naprawdę prowadził knajpę? Ciekawostka, jeżeli to prawdziwe. Wiadomo mi jedynie, że zagrał w dwóch odcinkach serialu Rancho i że pisał jakieś książki... Podobało mi się, jak na konferencji prasowej w Perle powiedział, że "kupił browar, bo mu smakowało piwo..." aż cud, że nie rozbudował portfolio o mleczarnie, przetwórnie owoców i producentów ulubionych wódek czy słodyczy... Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, Perełkowych i nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się ten wątek!!!
alf napisał:
Mamy nowe wcilenie Mela Gibsona , wszędzie węszy spisek.[/quote] Rewelacyjny przykład, w tym filmie Mel Gibson miał rację A Rzeźnikowa teoria spiskowa ładna, tylko pułkowników SB w niej brakuje
Meekron napisał:
ktos może polecieć za niewinność[/quote] Pewnie sekretarka!
alf napisał:
(...), na forach masa takich kolesi , co za każdymi drzwiami węszą złodzieja. Pozatym wakcje i Abramowicka wypuszcza na przepustki.
Po czyjej stronie Ty jesteś, Alf? I kogo właściwie dotyczą te przepustki? Wspomnianego złodzieja? [quote name='alf' post='141834' date='18.06.2009, 14:19']Na innych forach tzw "pieniacze" i ludzie od teorii spiskowych są momentalnie zlewani...
Masz pretensje, a sam nie możesz powstrzymać emocji i komentujesz... [quote name='~Rzeźnik~' post='141839' date='18.06.2009, 14:41']I to w momecie gdy spółka potrzebuje wsparcia finansowego w wysokości 30 mln. Czy kopanie wspólnika czemuś służy?
Może wspólnik nie chce wyskoczyć z kasy? Co do Perełki, może pan Butcher bardziej się postara, bo w Toronto jej nie widać, a szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak oczywiście ))) , Polecam dokładne obejrzenie filmu ) .[BO].Co do Abramowickiej i zlodzieja - gratuluje inteligencji ))))))). Nie jestem po niczyjej stronie - poprostu po Hamletowsku " słowa słowa słowa "
Ostatnio edytowany 19 czerwca 2009 r. o 16:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada na czerwiec dla Boba - inwestuj w cebulę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rady dla Boba na po 30 czerwca 2009 - no future
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale cie coś boli czyżby niespełnione ambicje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...