Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Znajdzie się kij na islamski ryj". Prawomocny wyrok dla pikietujących w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2017 r. o 07:59 Powrót do artykułu
Ja chcę poznać NAZWISKA tych zwyrodnialców! Dlaczego sąd nie ujawnia pełnych danych skazanych, takie publiczne napiętnowanie byłoby skuteczniejsze niż grzywna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że jest druga strona medalu. Proszę zwrócić uwagę na zdjęcie. To była manifestacja przeciw, ale nie przeciw wszystkim wyznawcom Islamu, ale tym, którzy mordują niewinnych ludzi. Dobitnie to pokazuje scenka ze zdjęcia. Europa się bezwolnie poddaje islamizacji. Dobrze, że są tacy, którzy przeciwko temu protestują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki sąd, taki wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja chcę poznać NAZWISKA tych zwyrodnialców! Dlaczego sąd nie ujawnia pełnych danych skazanych, takie publiczne napiętnowanie byłoby skuteczniejsze niż grzywna
Podaj swoje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kiedy sąd skaże KODorastów za mowę do nienawiści wobec rodaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandaliczny wyrok. Sąd ma psi obowiązek wskazać za co konkretnie (w tym wypadku za jakie sformułowanie) skazuje. A skazuje ludzi niewinnych. Takin sędzia nie powinien przejść pozytywnej weryfikacji. Panie Ziobro, prosimy o zapamiętanie, kto orzekał w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że jak już islam opanuje Polskę i zacznie masowo mordować niewiernych, to pan sędzia dostąpi zaszczytu pierwszeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że jak już islam opanuje Polskę i zacznie masowo mordować niewiernych, to pan sędzia dostąpi zaszczytu pierwszeństwa. -- Zgadzam sie w 100% - w UK muzulmanie moga wszystko bez zadnych konsekwencji - my juz nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać ciapate ścierwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co powiedziałaby pani sędzia, gdyby to jej synowi islamiści ścięli głowę na oczach całego świata. Happening tych odważnych młodych ludzi, to nie mowa nienawiści tylko mowa rozsądku. Brawo Chłopcy! Matka, co ma synów jak Wy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czy sędzia akceptuje MOWĘ NIENAWIŚCI na demonstracjach KODu skierowaną w stronę Kaczyńskiego, PiSu, rządu RP czy prezydenta Dudy?? To nie tylko była moa nienawiści, ale i obelgi, wulgaryzmy, przezwiska, a nawet GROŹBY karalne chyba, prawda? To słowa Wałęsy, Komorowskiego, NIESIOŁOWSKIEGO, KijoWSKIEGO i wielu innych -"szanowanych obywateli"czy posłów z PO, KODu, przede wszystkich wulgarnych BYŁYCH - WSTYD!!!- PREZYDENTÓW RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze pójdzie niedługo możesz ich  mieć.I powstanie warszawskie nie pomoże,jak nie pomogło tysiącom poległym,ani przeczytana książka,ani TVN,czy oszołomy z PO ze swoimi sloganami.Tylko trzeżwo myślący mogą ten kraj uchronić przed tragedią.Ty napewno nie.Za mały móżdzek masz. Mam nadzieję, że jak już islam opanuje Polskę i zacznie masowo mordować niewiernych, to pan sędzia dostąpi zaszczytu pierwszeństwa. -- Zgadzam sie w 100% - w UK muzulmanie moga wszystko bez zadnych konsekwencji - my juz nie ! Żołnierze przekleci łączą się z toba w bUlu i nadziei i cały narybek od Kowalskiego, paTRYJOCI napieprzający się na ustawkach i walczacy bejsbolem z napisem powstanie warszawskie, jedzacy prawdziwy kebab z Polaka i  chwalący imię Marjana i przydupasa naczelnego maliniaka vel Długopis co mu Bronek żyrandol zajebał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia powinien dla przykładu przyjąć do siebie do domu paru islamskich gości. Powinien pozwolić im na zniszczenie jego domu, zabicie wszystkich niewiernych (nie będących muzułmanami) . Przecież ich wiara tego wymaga od nich , to należy im to umożliwić. Dodatkowo niech sprzedadzą cały majątek Sędziego i niech przekażą pieniądze do swoich kolegów walczących z katolikami. Wtedy Sędzia będzie dopiero otwarty na świat i będzie prawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...