Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na pewno jest to wina kiboli! A jak nie to pewnie performance Tektury albo HF.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mehr sein als scheinen - odnosi się do cnót pruskich (ideałów dla młodzieży) a można tłumaczyć to jako: Więcej być niż wydawać.
0
mysle ze stoja za tym pseudokibice Motoru Lublin
0
znajomy mi powiedział, że to sprawka kiboli
0
A co tylko Betlejewskiemu można różne rzeczy wypisywać po polskich ścianach a innym nie ?
0
Michał A. znalazł się tam nieprzypadkowo...
0
Przed Panem Rybą żaden napis się nie ukryje :]
0
Jawohl!
Grzegorz napisał:
Michał A. znalazł się tam nieprzypadkowo...
0
'Sein mehr als scheinen' to jedno z protestanckich zawołań, które można przetłumaczyć jako'znaczyć więcej niż się to na pozór wydaje' można powiedzieć 'doskonalenie się i nieobnoszenie się ze swymi umiejętnościami'(lub także stanem posiadania). W skrócie oznacza to powściągliwość. Powiedzenie to było powszechnie wykorzystywane przez hitlerowskich ideologów. Pozdrowienia G.K.
0
Wydaje mi się, że najprościej można to przetłumaczyć jako: "bardziej Być niż pozować (robić wrażenie)" Pomimo, że ten slogan jest pruski, a potem wykorzystywany powszechnie przez SS, to w samej swojej treści niesie wartościowe przesłanie.
0
Misiael A. napisał:
Wydaje mi się, że najprościej można to przetłumaczyć jako: "bardziej Być niż pozować (robić wrażenie)" Pomimo, że ten slogan jest pruski, a potem wykorzystywany powszechnie przez SS, to w samej swojej treści niesie wartościowe przesłanie.
Ot podobnie jak napis z banera na tle którego zrobiła sobie zdjęcie Maya Rostowska- dzisiaj pracownica u Sikorskiego w MSZ,napis(też w j. niemieckim) "Pieprz mnie jak dziwkę". To też można odczytać jako wartościowe przesłanie. Tyle tylko,że dziwce za pieprzenie trzeba płacić- Mayu ile ??????
0
kolka napisał:
Ot podobnie jak napis z banera na tle którego zrobiła sobie zdjęcie Maya Rostowska- dzisiaj pracownica u Sikorskiego w MSZ,napis(też w j. niemieckim) "Pieprz mnie jak dziwkę". To też można odczytać jako wartościowe przesłanie. Tyle tylko,że dziwce za pieprzenie trzeba płacić- Mayu ile ??????
Maya raczej powinna płacić za seks. Ona chyba ma w poprzek.
0
Teraz się wyjaśniło kto Pietrasiewiczowi wybił szybę cegłówką ze swastykami. Od razu wiedziałem, że to byli ss-mani.
0
Przynajmniej za tę kamienicę nie będzie trzeba płacić Żydom. Jest dowód, że tu mieszkali hitlerowcy a nie Żydzi.
0
JAK SŁYSZĘ,ZE IPN BĘDZIE WSZCZYNAĆ ZA PAŃSTWOWE PIENIĄDZE ŚLEDZTWO W SPRAWIE NAPISÓW NA MURZEZ, TO MYŚLE,K....GDZIE JA MIESZKAM, CZY NA PRAWDĘ NIE MA W TYK KRAJU WAŻNIEJSZYCH RZECZY NA KTÓRE NALEŻY WYDAĆ KASĘ Z PODATKÓW???TO JAKIEŚ P....!!NAPISY SĄ, NIECH TYM SIĘ ZAJMIE MUZEUM MIASTA LUBLINA ALBO BRAMA NN,KONIEC!
0
Mimo,że napis z pozytywnym przesłaniem,to te odchody kaczora z ipnu muszą udawać ,że są społeczeństwu niezbędni.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: