Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znika charakterystyczny warsztat w centrum Lublina. Co tu powstanie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lipca 2017 r. o 16:34 Powrót do artykułu
Dawno już chcieli tam zrobić Biedronkę albo Lidla, tylko kto da więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani to charakterystyczne, ani się tamtędy za często nie chodzi.. prawdę mówiąc wolę biedronkę w centrum niż opuszczony obdrapany barak. no i tak on "plecami sąsiaduje" z budynkiem po banku że aż wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ! Powoli centrum miasta zmienia się i znikają takie "perełki". Teraz kolej na pawilony przy ul. Jasnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem tam praktyki warsztatowe w technikum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Jasną, BIEDRONKA NA Zamojski i budy na Wodopojnej !!!!! Jak najszybciej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do tego gmachu po banku urzędy miejskie nie mogą się wprowadzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda warsztatu, dobry był. A ciezko jest znalezc dobry warsztat, gdzie ci nie policza czesci 4x. Trzeba korzystac z tych wyszukiwarek i przegladac opinie np. mi.eu.pl albo pytac znajomych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za wyszukiwarki mi.eu? Dobre jakieś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOINTEGRATOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mh, wyszukiwarka warszatatow ze sprawdzonymi opiniami i konkursem w którym można wygrać wartościowe a nie jakieś beznadziejne nagrody to tak, mnie przekonuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też znam mi.eu Jest godna polecenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Też znam mi.eu  Jest godna polecenia.
 Jest fajna bo ma mapkę obok i przyjazny, ładny interfejs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez te nagrody to ludzie pewnie beda na pale opinie wystawiac... ale i tak szanuje te stronke bardzo przydatna 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej śmiało mogę polecić stronę mi.eu, gdzie w łatwy i przejrzysty sposób znajdziesz odpowiedni warsztat w swoim mieście, a dodatkowo przeczytasz o nim opinię, co jest bardzo przydatne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...