Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znika charakterystyczny warsztat w centrum Lublina. Co tu powstanie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lipca 2017 o 16:34 Powrót do artykułu
Dawno już chcieli tam zrobić Biedronkę albo Lidla, tylko kto da więcej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ani to charakterystyczne, ani się tamtędy za często nie chodzi.. prawdę mówiąc wolę biedronkę w centrum niż opuszczony obdrapany barak. no i tak on "plecami sąsiaduje" z budynkiem po banku że aż wcale.
0
Bardzo dobrze ! Powoli centrum miasta zmienia się i znikają takie "perełki". Teraz kolej na pawilony przy ul. Jasnej.
0
Miałem tam praktyki warsztatowe w technikum.
0
Jeszcze Jasną, BIEDRONKA NA Zamojski i budy na Wodopojnej !!!!! Jak najszybciej !!!
0
A do tego gmachu po banku urzędy miejskie nie mogą się wprowadzić?
0
Szkoda warsztatu, dobry był. A ciezko jest znalezc dobry warsztat, gdzie ci nie policza czesci 4x. Trzeba korzystac z tych wyszukiwarek i przegladac opinie np. mi.eu.pl albo pytac znajomych
0
Co to za wyszukiwarki mi.eu? Dobre jakieś?
0
MOTOINTEGRATOR
0
Mh, wyszukiwarka warszatatow ze sprawdzonymi opiniami i konkursem w którym można wygrać wartościowe a nie jakieś beznadziejne nagrody to tak, mnie przekonuje :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: