Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cały czas płacz i narzekanie, że Bronowice są ciągle pomijane przez władzę podczas kolejnych inwestycji a jak im władza chce porządkować dzielnicę i stawia nowe bloki, buduje basen, porządkuje zieleń, tworzy skwer i plac zabaw to protestują. Czy to jest normalne?
Na razie Władze Miasta sprzedały jedyny skwerek na dzielnicy, na którym wycięto właśnie wszystkie drzewa i krzewy. Takie są fakty. Reszta to mgliste obietnice, nie potwierdzone żadnymi konkretami, z których do realizacji jeszcze daleka droga. Trudno sobie wyobrazić jak w miejscu niedużego skwerku zmieszczą się bloki mieszkalne z koniecznymi parkingami, nowy skwer, siłownia pod chmurką, nowe place zabawy i zrewitalizowana zieleń. Wiec Panie Tomku, skoro reprezentuje Pan interesy inwestora to może zamieści Pan mapę zagospodarowania terenu z pokazaniem tych obiecanych dobrodziejstw dla mieszkańców Bronowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nikogo nie reprezentuję, irytuje mnie tylko to gloryfikowanie wartości paru nieuporządkowanych krzaków oraz podejście na zasadzie "nie napewno nic nie zrekompensują" "mgliste obietnice" itd. Z tego co wyczytałem inwestycją zajmuje się lokalny a dokładnie lubelski deweloper, więc dlaczego nie wierzyć zapewnieniom, że jak już się wszystko zakończy to mieszkańcy będą zadowoleni? Dlaczego zakładać z góry, że lokalna firma będzie chciała zarobić bez troski o mieszkańców? Ludziom wiecznie nic nie pasuje, są inwestycje w dzielnicach - źle, nie ma - jeszcze gorzej. A potem tylko płacz, że my tacy biedni, że w innych miastach to mają lepiej itd. Faktycznie, z takim podejściem to inne miasta zawsze nam będą odjeżdżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to wszystko jest wynik zwycięstwa wyborczego pana Żuka i to jeszcze w pierwszej turze. Poczuł się pewnie, wybory za nami i uważa, że jest bezkarny. Z meszkańcami wogóle się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam takie wpisy jak ten nade mną to się niedobrze robi, przestańcie PiSowcy uprawiać polityczną propagandę, 8 lat rządziliście miastem i było widać jak ze wszystkimi współpracujecie, tak współpracowaliście, że w mieście się dosłownie nic nie działo, to była dopiero prawdziwa troska o mieszkańców, co nie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w miejscu niedużego skwerku ...
  No nie taki on nieduży. Cała działka ma 1 hektar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten co o Żuku gada w kółko to pewnie ten sam z Solidarnej Polski co na forum i na fb kuriera przekleja ciągle ten sam tekst. Tym śmieszniejsze że przecież pis był za bo chodziło o kościoł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najblizsza społdzielnia mieszkaniowa powinna interwniować w tej sprawie, na innych osiedlach jakoś potrafili sie przeciwstawiać banditierce rządzacej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prywatny właściciel decyduje co robi ze swoim terenem a nie ludzie którzy nie mają z tym nic wspólnego. Czy ktoś wam wchodzi na wasze posesję i decyduje o ich wyglądzie. Czy ktoś pytał rdzennych mieszkańców jak ich wysiedlał pod okoliczne bloki ? Pewnie powiedziano im że miasto się rozrasta. Budowanie na prowincji to tzw rozlewanie się miasta co drastycznie ponodnosi koszty jego funkcjonowania. Zagęszczanie budowy jest jak najbardziej prawidłowe. Problemem Lublina jest prowincjonalna mentalność. To miasto wojewódzkie gdzie będzie postępować urbanizacja. Jak budowano bloki, ulice zakłady pracy dla tych którzy teraz krzyczą też musiano niszczyć środowisko.Działalność lubelskich fabryk do których przyjechali w większości mieszkańcy bronowic, tatar truły środowisko. To było ok?
takie teksty własnie są pisane przez opłacanych trolli  takich jak ów informatyk z TNN-u który niedawno tu szalał może zresztą to i jego firemka tu działa ... charakterystyczne dla takich wpisów jest to że ich twórcy nie mają żadnego pojęcia o tym o czym piszą stąd te płaskie i prymitywne próby wskazywania jakoby oburzeni korupcja i prywatą mieszkańcy byli jakimiś agentami PiS-u to oczywiście realizacja starej zasady skłócania - divide et impera  ... mnie ponieważ w okolicy tej mieszkałem od urodzenia no i oczywiście jak każdy z mieszkańców doskonale znam jej historię szczególnie ubawiła teza o "rdzennych mieszkańcach" dawnego lotniska Lubelskiej Fabryki Samolotów których jakoby z terenu sprywatyzowanego przez skorumpowana władzę miano wysiedlić... takie byki oczywiście muszą się pojawić kiedy o sprawie pisze ktoś komu zapłacono za pisanie o czymś o czym pojęcia nie ma najmniejszego... ... Zuk i kolesie oczywiście po prostu się uwałaszczyli na terenie będącym własnością miasta czyli ogółu obywateli łatwo też da się pokazać jakie przepisy złamano w związku z rzezią drzew bo istnieją przepisy mowiace o lokalizacji inwestycji mających znaczny wpływ na środowisko i one oczywiście zostały złamane choćby w tej ich cześci która mówi o konsultacjach społecznych łamanie prawa to normalna praktyka w skorumpowanym Lublinie popierana zresztą przez mieszkańców co pokazały wybory ... hmm odniosę się jeszcze do dwu kwestii o których mam niejakie pojecie jako że to jest teren w którym spędziłem swoje dzieciństwo pierwsza z nich to temat drzew na Majdanku kiedyś Lublin był miastem o tyle wyjątkowym że zachwycał gości swą zielenią było to miasto pozbawione smogu - bardzo przyjazne ekologicznie oczywiście liczne nasadzenia wymagały opieki której zabrakło w czasach postkomunistycznych Brak tej opieki, rabunkowe postepowanie skorumpowanych władz i skrajna głupota zideologizownych oszołomów z okolic TNN - o której może kiedy indziej pogadamy doprowadziły do sytuacji w której miasto stało się nieprzyjazne a jego przyroda zaczęła wręcz straszyć taka sytuacja jest własnie na Majdanku - i doskonale jest ona widoczna na ZOR-ach w rejonie wyciętego w pień parku drzewa rosnące liczne pomiędzy  blokami są skrajnie zaniedbane... praktycznie jedyną praktyką podejmowaną przez lata całe było podcinanie im gałęzi od spodu w efekcie w blokach mieszkalnych panuje na  niższych piętrach ciemność  a na dawnych trawnikach nawet traw nie chce rosnąć oczywiście mowy o jakichkolwiek nasadzeniach w tym obszarze nie ma - i takie zapowiedzi są zwyczajnie oszustwem o czym już pisali mieszkańcy tego rejonu pokażę to na zdjęciu zresztą za chwilkę wrzucę... cdn takie znalazłem nieco już stare bo to z 5 lat temu było... jak widać nie ma tam miejsca na nasadzenia... ale teren jest zaniedbany i nie pełni funkcji wypoczynkowych te pełnił własnie wycięty w pień park i to pełnił je od wielu lat było to miejsce z którego korzystali nie tylko mieszkańcy pobliskich bloków i wieżowców zwani tu czule przez zwolenników Krzysztofa Żuka i jego skorumpowanej ekipy żulami ale również np pensjonariusze  Domu Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie który się mieści przy pobliskiej ulicy Kosmonautów elektryczne wózki inwalidzkie to był częsty widok w tym zniszczonym teraz miejscu oczywiście Zuk i jego ekipa w niewielkim powazaniu ma jakieś kaleki
Ostatnio edytowany 14 lutego 2015 r. o 12:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film o budowie drogi na terenie ogrodu botanicznego:   https://www.youtube.com/watch?v=EvubhHXY56M   Skandal za skandalem!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż jest takie łacińskie powiedzenie związane ze śmiercią dotyczy również śmierci złudzeń  Sic transit gloria mundi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WZDŁUŻ ULICY ARMII KRAJOWEJ RÓSŁ ŻYWOPŁOT ODGRADZAJĄCY RUCHLIWĄ DROGĘ OD ULICY I PLACÓW ZABAW ALE PODCZAS REMONTU ZOSTAŁ WYCIĘTY CALUTKI BO BUDOWANO DROGE ROWEROWĄ ALE JUŻ NIE POSADZONO OBOK NOWEGO!!! ŚMIECIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te ulice rowerowe robione kosztem chodników to inna bajka ale też są problemem najzabawniejsza sytuacja związana z rowerowym oszołomstwem jest chyba na rogu głuskiej i wyzwolenia tam nie ma chodnika tylko sama ścieżka a na niej tkwi przystanek miejskiej komunikacji51.206596, 22.596405 całe szczęście że te ścieżki sa wykorzystywane tak rzadko inaczej z powodu takiego idiotycznego rozwiązania ucierpiałoby wielu pieszych ... Lublin jest niestety taki własnie - durny nieprzyjazny dla ludzi  no i sterroryzowany przez tych TNN-owców deweloperow i wszystkich innych członków skorumpowanego do cna systemu lokalnej władzy to w połaczeniu z brakiem pracy i perspektyw szerszych powduje że to takie depresyjne miasto ... nawet naczelna wybiórczej tu nie wytrzymała nerwowo i uciekła trudno się dziwić...
Ostatnio edytowany 14 lutego 2015 r. o 19:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poniedziałek następna wycinka   na ul.Gospodarczej  -----   od aldika do kościoła ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czegoś waznego: chyba ktoś "karmi nas" klamstwami ??? Raz mówi się, że Lublin się wyludnia -a innym razem mówią że budowac się będzie nowe bloki. Skoro nowe bloki, to wbrew logice "że Lublin się wyludnia". Z tego prosty wniosek końcowy: Lublin się nie wyludnia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie barbarzyństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak frustrat nie dostał się do Rady Miasta i teraz wylewa gorzkie żale. Lecz się internetowy trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) no doprawdy moja sytuacje się tak zmieniła że aż mi żal ;-) tak chciałbym móc zniszczyć swoje rodzinne miasto ;-) ... hmm nie startowałem w tym okręgu... ale to co chciałem osiągnąć to mi się udało tyle że to było pyrrusowe zwycięstwo ... dlatego chyba jestem przekonany że do Lublina już nie wrócę bo go nie ma... e tam...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli pójdziecie spalić ratusz: 1 703 https://www.facebook.com/StopBudowieNaBronowicach/likes - pójdę z wami  
Ostatnio edytowany 14 lutego 2015 r. o 23:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli pójdziecie spalić ratusz: 1 703 https://www.facebook.com/StopBudowieNaBronowicach/likes - pójdę z wami [media]http://przemekkainel.pl/wtyczka.swf[/media]  
Mocne ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka koncepcja proekologiczna mi się pojawiła żeby wyciąć w pien 77 lubelskich skorumpowanych urzędników i aferzystów i w zamian wystawić 160 losowo wybranych obywateli myślę że to dpiero by wprowadziło nową jakość w całym Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...