Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz nowy film promocyjny UMCS. Hit czy kit? (wideo)

Utworzony przez kingusia, 22 lipca 2010 r. o 14:14 Powrót do artykułu
BRAWO UMCS!!! Wy nie tak jak ratusz umiecie zrobić dobry film promocyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za taka kase...? blagam... zenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
za taka kase...? blagam... zenada...
jak się wyłączy dźwięk to jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wideo, to po prostu jakaś masakra. Studiowałam kiedyś na tej uczelni i poznałam ją dosyć dobrze. Film nie zachęca a odpycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy filmik dla rektora i dziekanów, a nie kandydatów na studentów. Każdy dziekan zobaczy kawałek swojego wydziału i będzie szczęśliwy że "jego też pokazali". Chwalenie się tym, że uczelnia ma pracownie komputerowe albo, że kształci od 65 lat zakrawa na kpinę. W ogóle ciężko dotrwać do końca tego dzieła. Technicznie może być ale treść przedpotopowa. Podsumowując - 15 tys. wyrzucone w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem studentką UMSCu, uczelnia jest świetna, ale ten film to porażka. mnie by nie zachęcił do studiowania, jakby stała teraz przed takim wyborm. kasa wyrzucona w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem skąd te glosy krytyki, jak się wyłączy monitor i przyciszy dźwięk to filmik jest naprawdę dobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obejrzałem 5 razy filmik, obejrzałem go 3 razy nawet od tyłu, próbowałem w negatywie i kolorze sepia, skakałem po klatkach ale nigdzie nie jest powiedziane że ten UMCS jest najbardziej zadłużoną uczelnią w POLSCE i to nie tylko Wschodniej. czy ten miły student mówił że na czas przerwy świątecznej nie działają kaloryfery, czy coś było nt zwolnień grupowych szatniarek i oszczędności jakie miały temu towarzyszyć? chyba nie, bo jeśli dobrze pamiętam, same władze uczelni nie potrafiły wyliczyć ile to da oszczędności! ja uważam, że powinni dorzucić tych kilka istotnych informacji do filmiku i wtedy będzie prawdziwy obraz UMCS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklamują się po to by przyciągnąć studentów a jak chciałam tam iść na studia II stopnia po skończonej innej specjalizacji to dowiedziałam się, że niestety umcs jako jedyna z nielicznych szkół nie daje szansy zaliczenia różnicy programowej więc nie mam szan na przyjęcie. Bez sensu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filmik jak filmik... w sumie szkoda kasy na niego.. ale ściema trochę ;p szkoda, ze nie nakręcili "miłych" pań z dziekanatu ;p skończyłam UMCS ale nie lubie tej uczelni :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wnioski same się cisną na usta;) http://www.youtube.com/watch?v=rP27lsIEKcE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest napisał:
wnioski same się cisną na usta;) http://www.youtube.com/watch?v=rP27lsIEKcE
obejrzałem i jestem pod wrażeniem. wniosek taki że UMCS jeszcze ma długą drogę przed sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowałam na UMCS. Chwalę sobie. Film dobry. Jedno "ale" brakowało mi innych ludzi (przynajmniej z jednego głosu kobiety). Jeden bohater opowiada o wszystkim. A przecież film ma trafiać do różnych osobowości. Przy kolejnych produkcjach zapewne będą postępy :-) Można było ogłosić konkurs wśród studentów Wydziału Artystycznego lub animatorów zajmujacych się filmem. Powstałoby mnóstwo wybitnych produkcji. A te pieniądze, które wydane zostały na film, można by było przeznaczyć na nagrody i wyróżnienia dla studentów-autorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Super wyposażone pracownie dla pracowników i studentów" tyko pracownicy badań nie robią bo im się nie chce a studentom nie wolno dotykać bo popsują. Filmik sztuczny, sztywny, propagandowy, nudny jak to ma zachęcić młodych ludzi? Film ten bardziej pasuje do jakiejś klasztornej uczelni. "Różni ludzie różne pomysły" każdy może mieć swoje zdanie pod warunkiem że jest takie samo jak zdanie władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he dalekie to od rzeczywistości jak bym nie wiedziała to może i bym się zainteresowała, szkoda że nie pokazali wydziału pedagogiki i psychologii jaki jest nowoczesny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak..... też jestem studentką UMCS i gdybym miała jeszcze raz wybierać uczelnię to na pewno nie tą!!!!! nie ma sprawiedliwości na tej uczelni.... osoby które znają odpowiednie persony mają lepsze oceny niż osoby znające sie na temacie zajęć. hańba i tak powiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że film jest dobry, z pomysłem, ciekawe przejścia od sceny do sceny, prowadzący fajnie zagrał, nie widzę tu zadęcia. Mieliście dobry sprzęt i ciekawe pomysły. Jedyny minus, że film nie ma dobrze poprowadzonego głównego wątku, jest trochę o niczym. Ogólnie: gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadzący - nic dodać, nic ująć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a rzucaliście kiedyś czapkami ??? ha ha. chyba w zimie pod Vinylem. jeden studencik na cały film ? mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film za te pieniądze może być, gdyby zrobić lepszy to więcej środków trzeba by na to wydać. Ogólnie OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...