Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrobią biznes na kulach z szyn

Utworzony przez Cancer, 21 stycznia 2014 o 10:20 Powrót do artykułu
Ho! Ho! Trzy tysiące pięćset kul rocznie to nie w kij dmuchał Licząc dni robocze toż to tuzin dziennie. Po prostu poziom światowy, a Polacy wciąż, diabli wiedzą czego, narzekają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś ostatnio cicho o tej benzynie z Nałęczowianki co to ją prof. Dobiesław Nazimek z premierem Pawlakiem mieli robić i o tym prądzie z wodoru i vice versa, co go robić miał prof. Wendeker. Tematy to poważne nie jakieś tam pogrywanie w kulki.
0
jakos slabo mi to obrazuje zapotrzebowanie w skali kraju i ciezko mi porownac tony do sztuk nie majac ani masy jednej kuli ani gestosci ani nic prof. Zbigniew Pater z Politechniki Lubelskiej slabo ulozyl zadanie moze mi ktos z tych danych wyliczyc ile to jest wagowo te 3,5 tys sztuk kulek albo jedna kulka albo te iles tam ton kulek ile to sztuk
0
Miejmy tylko nadzieję że nie będzie to strzał kulą w płot bo wiadomo że to człowiek strzela ale Pan Bóg kule nosi.
0
Po co tyle kul do maszyn górniczych skoro przemysł wydobywczy w Polsce leży i kwiczy?
0
jakos slabo mi to obrazuje zapotrzebowanie w skali kraju i ciezko mi porownac tony do sztuk nie majac ani masy jednej kuli ani gestosci ani nic prof. Zbigniew Pater z Politechniki Lubelskiej slabo ulozyl zadanie moze mi ktos z tych danych wyliczyc ile to jest wagowo te 3,5 tys sztuk kulek albo jedna kulka albo te iles tam ton kulek ile to sztuk
  A co nie masz już co robić, że oczekujesz "zadań" od profesora? ;) Jakoś nie widzę żadnego sensu w upublicznianiu masy i gęstości kuli, gdyż to ludzi po prostu nie interesuje. Zajmij się czymś pożytecznym, zamiast bawić się w internetach. Powinniśmy się cieszyć, że w końcu powstaje coś nowego, ale typowy Polaczek zawsze musi znaleźć sobie powód do drwin i śmieszków. Heheszki zabawnie. :) Z chęcią poczekam i zobaczę, co Ty anonimie wymyślisz pożytecznego. :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: