Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrobią nam „LU”. Nowe tablice rejestracyjne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 października 2016 o 20:13 Powrót do artykułu
Utylizację tablic? Przecież to aluminium, które można sprzedać!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak chyba dobrze policzyłem to koszt 2 szt na auto + koszty wysyłki to ok 20 zł. to się pytam dlaczego takie drogie są w urzędzie jak chce się wyrobić duplikat !!!!!!
0
Można wygrać przetarg, czy za miskę ryżu dla pracownika czy może dobra organizacja pracy plus niska marża plus pomoc unijna...
0
915 tys / 145 tys = ok. 6zl/szt. Chyba w Chinach będą robione. PS. Koszt wydania duplikatu tablicy musi być znacznie wyższy bo to nie jest seryjna produkcja.
0
bravo nareszcie Lubelska firma wygrała jołłłłłłłłłłłł
0
"Utylizacja tablic"! Dobre, to tak jak ze śmieciami które obywatel wyrzuca, ma obowiązek płacić za odbiór firmie dla której jest to nie śmieć , a surowiec na którym można jeszcze dobrze zarobić. A w przypadku tablic to chyba nie powinienem ich oddawać skoro za nie zapłaciłem? Prawda?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: