Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie PrezydencieBudowa stadionu ,eozdmuchana biurokracja ,głupoty gadane przez Pana Urzędników dyskterdytują Pana z mojego głosu .Można obiecywać nawet przeniesienie gór do Lublina ??????Na poprzedniej kadencji poparłem Pana osobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 10 tys. miejsc pracy?!? Dlaczego nie 100 tys. ??? W tubtinie obie liczby są tak samo kosmiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby odwołał panią dyrektor Irminę ze stanowiska powiatowego sanepidu w Lublinie to bym na niego zagłosowała i wiele osób tez w podzięce by to zrobili, z tą kobietą nie da się normalnie funkcjonować i pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt Ci tyle nje da co Zuk obieca jak widac. Czlowieku Ty sie oderwales od rzeczywistosci, zajmujesz sie biznesem a zapominasz o problemach szarych obywateli. Wydajesz nieprzemyslane decyzje z ktorymi pozniej ludzie musza zyc. Temu Panu juz dziekujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10tys miejsc pracy, a to dobre...tobie czlowieku chodzi o jedno miejsce pracy....dla siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby odwołał panią dyrektor Irminę ze stanowiska powiatowego sanepidu w Lublinie to bym na niego zagłosowała i wiele osób tez w podzięce by to zrobili, z tą kobietą nie da się normalnie funkcjonować i pracować
Droga Marcysiu, ten wasz caly sanepid w Lublinie tanczy tak jak Zuk wam zagra, wiec po co ma odwolywac Irmine skoro jest posluszna. Razem moga wiecej, przyklad, jesli pracujesz w sanepidzie to znasz zapewne sprawe Lubelskiego Przedsiebiorstwa Robot Drogowych Przy ul.Zawieprzyckiej 3, Zuk pozwolil tam postawic otaczarke do asfaltu, nie pytajac nawet jednego mieszkanca co o tym sadzi. Sprawa opisywana byla np w kurierze lubelskim. I sadzisz teraz Marcysiu, ze sanepid jest teraz sklonny zrobic cos zeby pomoc tym biednym ludziom ktorym ta otaczarka zatruwa od switu do nocy zycie? Nie, bo w tym miescie reka reke myje i szybko to sie nie zmieni. Ale glosujmy dalej na PO, po co nam madra wladza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację pracuję tam, i chcę pracować uczciwie ale niestety nie daje rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kandydat coś obiecuje! Ale to nie wazne. wazne jest czy jest w stanie spełnić większość obietnic! A Żuk ma taka szansę, bo jest profesjonalistą, a nie partyjniackim działaczem, co zresztą widać po jego dotychczasowej działalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk wiele dla miasta juz zrobił sporo inwestycji jest w trakcie realizacji. Myśle ze warto dać mu szanse, bo wkońcu w Lublinie zaczyna coś sie dziać  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego Prezydenta Lublinowi potrzeba i niewazne czy Zuk by startował pod szyldem PO czy nie i tak wygra te wybory, lepszego kandydata nie ma, a Żuk się sprawdził i oby tak dalej Lublin sie rozwijał  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk na kolejne cztery lata i Lublin dalej się będzie rozwijał  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesto odwiedzam Lublin i widze jakie zmiany zachodza w tym miescie . Gdy przyjechalem do Lublina w 2010 roku miasto nie mialo duszy, panowal chaos na drogach, dziury byly tak straszne , ze wolalem podrozowac autobusami miejskimi, ktore byly w oplakanym stanie. 4 lata trmu Moja opinia na temat Lublina i kubelszczyzny byla taka sama jak wiekszosci polakow z zachodniej strony. Polska C i tyle. Dzisiaj Lublin moze konkurowac z Poznaniem, Wroclawiem , a na pewno. Lodzia o prestiz gospodarnosci, dobrego ukladu komunikacyjnego, stanu drog, wygodnych i szybkich polaczen pomiedzy dzielnicami, urokiem miasta i zyczliwoscia mieszkancow. Dumny jestem , ze macie w Lublinie takiego prezydenta , ktory ponad prywate stawia sobie cele o udoskonalenie miasta i osrodka przyjaznego dla mieszkancow , turystow , potencjalnych inwestorow. Dzieki lotnisku moge czesciej odwiedzac rodzine, gdZie 4 lata temu nie chcialo mi sie podrozowac pociagiem 12 godz czasami. Korzystajac z udogodnien jakie otrzymal Lublin dzieki pracy, stanowczosci i wytrwalosci w dazeniu do obranych celow przez pana prezydenta. Zuka powinniscie byc zadowoleni , ze miasto staje sie metropolia w doslownym tego slowa znaczeniu. Pewnie jest kilka mankamentow na , ktore trzeba zwrocic uwage i poprawic badz udoskonalic ale wierze, ze jesli tylko obecny prezydent zasiadzie na czele rady miasta na przyszla kadencje wiele rzeczy sie zmieni i Lublin bedzie brany za pzyklad madrosci , gospodarnosci i rozwoju miast polskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obietnice opozycji: - na każdym osiedlu pomniki kaczynskich - każdego 10-tego miesiąca obowiązkowo każdy modli się pod tymi pomnikami !
  żarty żartami ale tak właśnie będzie jeśli wygra pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największa zasługą Żuka jest SE to daje szansę na rozwój przedsiębiorcom a takze nowe miejsca pracy, a strefa ma się powiekszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reelekcja konieczna, aby Lublin mógł dalej się rozwijać, szkoda straconych lat poprzedników a w 4 lata nadrobić starty i mało tego jesczze pojsć do przodu to wyczyn godny kolejnych lat dla Prezydenta Zuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To były dobre 4 lata dla Lublina, nie wierzyłem w Żuka, choć obietnic nie znałem tak powierzchownie oceniałem, ale widać ,ze facet nie boi się podejmować decyzji nawet tych niepopularnych, ale jak widac ma wizję tego miasta i ja też uważam, ze stadion, za który jest tak krytykowany, to taki obiekt jedyny w mieście jest potrzebny, taki  akurat na potrzeby Lublia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki P. Żukowi Lublin powoli staje się metropolią, mamy już wszytsko co maja ine miasta, choć lotniska niejedni nam pozazdroszczą, jak w tym roku leciałam to nawet szczecinanie w samolocie byli zachwyceni naszym lotniskiem, takze Ci komentujący krytykujący niech się rozjerzą dookoła bo chyba ich jedynym powodem niezadowolenia jest to,ze to nie pis rządzi w Lublinie bo tylko o to moze chodzic o nic więcej, póki co to nawet kandydata nie mają na prezydenta  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli Lublin ma się dalej rozwijac to tylko Prezydent Żuk, dawno tak decyzyjnego i pracowitego Prezydenta miasto nie miało, jestem pełna podziwu i dziekuję szczególnie za basen, w końcu można poplywać, bo na basenach był ścisk straszny a nawet czasami już miejsc nie było, także dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację  przecudny basen, gdzie wreszcie można popływać z cała rodziną  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby pis nie objął rządów bo Lublin znowu będzie "wsmaraśny", ale do tego im daleko skoro kandydata już rok szukają i znaleźć nie mogą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...