Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZUS zwolnił dyrektorów oddziałów w całej Polsce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2016 r. o 14:57 Powrót do artykułu
Ciekawe ile osób pracuje w Lublinie w ZUS? Bo właśnie prawo i "sprawidliwość" straciło tylu wyborców. Handlujcie z tym patałachy! Odwołaliście niezłego lidera (wiem, bo żona pracuje w ZUS).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na Was też nie zagłosuję i nie pozwolę córce, która w styczniu odbierze dowód. Postaram się bardzo - a tylko ja wiem jak bardzo...... Matki też nie zawiozę na głosowanie. Koleżanka nauczycielka - też i nie skusicie nas kasą 500+. Druga córka jest w 6 klasie, do liceum wymarzonego też sie nie dostanie - bo roczniki połączycie. Gdzie ta dobra zmiana. okulary zmieniłam i nie widzę.......... jest super Nie wiem kto wam liczy poparcie ..... poczekamy zobaczymy a naród za 3 lata starszy będzie , bardziej niedołężny droga do komisji będzie dłuższa, dużo dłuższa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare zdjęcie (wysoki budynek po lewej stronie od wielu lat ma inne kolory elewacji) budynków ZUS w Lublinie, a można aktualne zamieścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież trzeba znaleźć swoim misiewiczom miejsca pracy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze,że tak zrobiono i zwolniono dyrektorów.Może nie wszyscy na to zasłużyli ale dyrektor zus Toruń powinien dawno być zwolniony. Niech teraz przeanalizuje ile ludzi przez niego płakało. Niech nie wraca na to stanowisko nigdy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...