Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwabili dziewczynę na działki i zgwałcili

Utworzony przez Gość, 18 października 2009 r. o 13:32 Powrót do artykułu
blackie napisał:
Nieeee widzę, że dalej jest ciągnięty motyw dziewczyny jako winnej całego zajścia. Żal mi tych ludzi. którzy myślą w tym tonie. A wcześniej ktoś mi napisał, że ja mówiąc o utylizacji jestem za małym wyrokiem albo nawet uniewinniem. Otóż wprost przeciwnie ! Utylizacja znaczy unieszkodliwienie. Mam na myśli tutaj kastrację chemiczną, która już jest możliwa (w sumie tylko dla pedofili) i podanie danych osobowych i wizerunków do publicznej wiadomości. Myślałem, że takie coś zatrułoby im życie ale czytając komentarze większość wypowiada się w agresywnym i potępiającym nurcie w stosunku do dziewczyny. A sprawców traktujecie tak jak by to było oczywiste i normalne, że gwałci się na imprezach kobiety. Żal mi tej dziewczyny. Czytając wypowiedzi na forum może się jeszcze dodatkowo załamać i przestraszyć tego, że to ona jest uznawana za sprawcę. Niestety głupoty, zacofania umysłowego i zwykłego prostactwa nie wypleni się z forum.
Mi ciebie też jest żal bo chyba nie czytałeś art. oni są ofiarami systemu. dziewczyna zgłosiła się 1 mies. po zdarzeniu.Po namowie pedagog.A 8.09.2009 to dzień w którym dziewczyna powinna być na lekcjach winę ponasi szkoła.Wychowawca niech płaci alimenty.(jażeli jast w ciąży).A nie robić dziewczynie wode z muzgu i oskarżać swojego kochanków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~Gość1~' date='18.10.2009, 21:41:44' post='181984'] Idąc Twoim tokim myślenia, obawiam się że sąd będzie chcial ich poddać recyklingowi. Czyli zamiast tych 12 lat, o wiele mniej, a i to zamienią na zawiasy albo skróca odsiadkę za tzw. dobre zachowanie, niestety. Ale chyba przyznasz, że dziewczyna zachowała się skrajnie nieodpowiedzialnie. Powiedz, czy Ty postąpiłabys tak jak ona? Chodzi mi o alkohol z ledwo poznanym chłopakiem i jego kolegami, których nie znała, i czy potem przyjęłabyś zaproszenie na działkę? Chyba nie... [/quo To prawda co piszesz ale to skrajne rozwiązanie.Z tym recyklingiem. Zachowanie dziewczyny pozostawia wiele do życzenia. 2) to niema jeszcze wyroku,ale są zdjęcia osób które brały w tym udział w ich małej miejscowości są skączeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgorzata napisał:
podpis pod fotkami tych ***** mówi "Mężczyźni....." Czy to są mężczyźnie? ja o nich mówię ... h.... itp i mam wielką nadzieję,że w więzieniu będą pakowani w tylec aż po same gardło zapoznacie się z rodzajem gwałtów i sposoby na udręczenie. Czy już przygotowali sobie smalec na zmniejszenie tarcia w kiszce stolcowej? jeśli nie to ktoś będzie musiał ten smalec dostarczyć bo inaczej kicha stolcowa pęknie.
Sama się tego prosiła poządna dziewczyna by nie poszła z obcymi facetami .poprostu ją swędziało i potrzebowała zeby ktos jej przepchał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgorzata napisał:
podpis pod fotkami tych ***** mówi "Mężczyźni....." Czy to są mężczyźnie? ja o nich mówię ... h.... itp i mam wielką nadzieję,że w więzieniu będą pakowani w tylec aż po same gardło zapoznacie się z rodzajem gwałtów i sposoby na udręczenie. Czy już przygotowali sobie smalec na zmniejszenie tarcia w kiszce stolcowej? jeśli nie to ktoś będzie musiał ten smalec dostarczyć bo inaczej kicha stolcowa pęknie.
Sama się tego prosiła poządna dziewczyna by nie poszła z obcymi facetami .poprostu ją swędziało i potrzebowała zeby ktos jej przepchał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Posłuchaj czlowieczku, jaka normalna dziewczyna pozwala zaciagnąć się na działki z patologicznym towarzystwem, pić alkohol do nieprzytomności oraz po stwierdzeniu, ze została zgwałcona zwlekać prawie miesiąc ze złożeniem doniesienia o popełnieniu przestępstwa? Jeżeli nawet były jakieś ślady gwałtu to już i tak żaden biegły nie będzie w stanie ich rozpoznać. Jak dla mnie to wszystko jedna wielka patologia, dziewczyna również. Poza tym co znaczy słowo "stelepani"?
a skąd wiadomo ze sama tego nie chciała,jak podobno w krzakach to robiła dobrowolnie z Emilem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego nie ma zdjęcia poszkodowanej? !Ciekawe czy chociarz było warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Mi ciebie też jest żal bo chyba nie czytałeś art. oni są ofiarami systemu. dziewczyna zgłosiła się 1 mies. po zdarzeniu.Po namowie pedagog.A 8.09.2009 to dzień w którym dziewczyna powinna być na lekcjach winę ponasi szkoła.Wychowawca niech płaci alimenty.(jażeli jast w ciąży).A nie robić dziewczynie wode z muzgu i oskarżać swojego kochanków.
A wiadomo czy to z nimi było.trudno w to uwierayc,ze została zgwałcona a dopiero po miesiącu się zgłosiła. Moze z kim innym to zrobiła a teraz niema na kogo zgonić.jaka normalna dziewczyna by tyle czekała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
UTŁUC ŚMIECI NA MIEJSCU A NIE JESZCZE ŻYWIĆ TO BYDŁO NA KOSZT SPOŁECZNY ,WIEM ,WIEM NIE MOŻNA A SZKODA
Człowieku śmęieciem jesteś ty.Nie byłeś nie widziałes więc nie osądzaj ich.Panienka waliła się w krzakach z Emilem i się nie broniła,po co szła do szopy spać-zle się poczuła niech była szła do domu,dziadek był u siebie chciało mu się spać więc skorzystał z okazji.Śmiechu warte dobrze jej tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna musi tez byc dobra ze na dzialki poszla z czterema "starymi" facetami, nawet pod wplywem alkoholu normalna dziewczyna by sie nie zgodzila. A tych czterech pajacow to powinni zlinczowac publicznie Kary smierci niestety w Polsce nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziomal ale jesteś deb***em. pasowało by żeby coś takiego spotkało twoją siostrę i też byś wtedy powiedziaqł że ktoś sobie skorzystał bo po co np poszła na dyskotekę co nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...