Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związkowcy z Lublina wyjechali do Warszawy (wideo)

Utworzony przez henryk, 14 września 2013 r. o 07:47 Powrót do artykułu
O czym ty idioto piszesz ???  załuż firmę,a komuchy i konfidenci łapami urzędów skarbowych cię zniszczą jak KLUSKĘ od komputerów,przez to tylko że nie opłacał czerwonych !!! że wolał przeznaczać kasę na bardziej szczytne cele,w podobny sposób komuniści załatwili Olewników. Wyrośnij tylko ponad przeciętność a zobaczysz co komuchy z ciebie zrobią. Dzisiaj to nie ten czas i nie ta władza,tusk musi odejść,a zrobi się NORMALNIE.   Jak przyjdzie Kaczor to wszystkich powsadza do pierdla a wtedy i ty możesz się tam znaleźć - o to ci chodzi? - przy okazji dlaczego nazywasz faceta idiotą? czy tylko dlatego, że pisze to co myśli - zresztą ma słuszną rację
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrówcie Dudę  i jego zegarek za 3,5 tysia.
Nie POdniecaj się CYCU,to jest pikuś,mały pikuś w stosynku do zegarkowego BARONA, czerwonego tuskowego ministra,ten to dopiero się nachapał !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Nic od Kaczora CYCU nie chcę,tylko prawdziwej lustracji i dekomunizacji,a POLSKA sama wstanie z kolan,a komuch i konfident czy pachołek Moskwy,ich miejsca są jak najbardziej w pierdlu za to co z naszą ojczyzną uczynili !!! tusk musi odejść natychmiast,każdy inny dobry nie koniecznie Kaczor CYCU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy chciałby potrzymać parasol nad Jarkiem. Śniadkowi się to udało, patrzcie ile walczył o Polskę. Teraz same zaszczyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę posłuchać sędziwego i bardzo mądrego człowieka, cała esencja naszych przemian :     http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=YWQwKq6tNE0    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę posłuchać sędziwego i bardzo mądrego człowieka, cała esencja naszych przemian :     http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=YWQwKq6tNE0
A jeszcze lepiej przeczytac jego książkę "Patologia transformacji". Gdyby ludzie wiedzieli co się dzieje naprawdę, to... prawdopodobnie nic by się nie zmieniło, ponieważ ci, którzy odpowiadają za taki kształt sceny politycznej w Polsce jaką mamy dziś, zrobiliby wszystko (dosłownie!), aby żadna prawica i normalność NIGDY w Polsce nie doszły do władzy. Dowód: od tzw. transformacji ustrojowej w Polsce ciągle jest tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W budżetówce sobota i niedziela wolna - DLA RODZINY( praca za nie małe pieniądze) a u prywaciarza praca świątak piątek i niedziela za najniższa krajową chodz najczęściej na umowę śmieciową.Ja nie mam czasu na związki bo każda w pracy dniówka to moja złotówka.
  jak nie wiesz to nie wypisuj głupot, pracuję w budżetowce (pieprzony sanepid) już 35 lat za 2100 brutto, oby szlag trafił ten kraj   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie lenie pojechały na piknik - niektórzy załapią się nawet na darmowego grila i butelkę nałączowianki. Cóż za frajda.
  odezwał się pieprzony pracodawca krwiopijca  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelscy związkowcy na manifestacji w Warszawie   https://www.youtube.com/watch?v=zDBHBfRjmRA  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się ma dwie lewe ręce i się jest leniem to nie ma roboty, ot co. Jak się ma chęci to i robota jest. Raz lepiej, raz gorzej, ale jest. Lepiej jednak wsiąść w autobus, przejechać się za darmo do Stolycy, napić piwka i zjeść kiełbaskę z grilla. Sam na własne oczy widziałem w jakim stanie związkowcy wychodzili z autobusów zaparkowanych przy Gagarina i co w rękach trzymali...
    mam obydwie ręce i pracuję już 33 lata i za co, za najniższą krajową, to po po pracuje aby wegetować, gdzie na nic mnie nie stać przez te 33 lata pracy, mieszkanie, dzieci itp. A co do przyjazdu do stolicy to baranie widocznie ti ty tam byłeś bo widziałeś jak wysiadali, a co do darmowego przejechania, piwa, wódy nie piję a z jedzenia to owszem z chęcią skorzystałam bo w tym pierdolonym kraju po tylu latach pracy to i na to mnie nie stać w wystarczającej ilości.  Lepiej rząd zamiast mnie głodzić latami niech weźmie pistolet i tak jak hitler rozstrzela mnie pod ścianą, przynajmniej nie będę cierpiała latami bo już mam dosyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty idioto piszesz ???  załuż firmę,a komuchy i konfidenci łapami urzędów skarbowych cię zniszczą jak KLUSKĘ od komputerów,przez to tylko że nie opłacał czerwonych !!! że wolał przeznaczać kasę na bardziej szczytne cele,w podobny sposób komuniści załatwili Olewników. Wyrośnij tylko ponad przeciętność a zobaczysz co komuchy z ciebie zrobią. Dzisiaj to nie ten czas i nie ta władza,tusk musi odejść,a zrobi się NORMALNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
O czym ty idioto piszesz ???  załuż firmę,a komuchy i konfidenci łapami urzędów skarbowych cię zniszczą jak KLUSKĘ od komputerów,przez to tylko że nie opłacał czerwonych !!! że wolał przeznaczać kasę na bardziej szczytne cele,w podobny sposób komuniści załatwili Olewników. Wyrośnij tylko ponad przeciętność a zobaczysz co komuchy z ciebie zrobią. Dzisiaj to nie ten czas i nie ta władza,tusk musi odejść,a zrobi się NORMALNIE.
 
 
 
O czym ty idioto piszesz ???  załuż firmę,a komuchy i konfidenci łapami urzędów skarbowych cię zniszczą jak KLUSKĘ od komputerów,przez to tylko że nie opłacał czerwonych !!! że wolał przeznaczać kasę na bardziej szczytne cele,w podobny sposób komuniści załatwili Olewników. Wyrośnij tylko ponad przeciętność a zobaczysz co komuchy z ciebie zrobią. Dzisiaj to nie ten czas i nie ta władza,tusk musi odejść,a zrobi się NORMALNIE.
  co do olewnikow to się nie wypowiadaj jak nie wiesz, a co do komuchów, no to przecież od 34 lata mamy gdzie solidarność objęła rządy, po co pozwalają komuchom się wpieprzać, gdzie jest walesa, dlaczego nie skacze, przcież solidarność to jego 9 dziecko, a dziecko jak potrzebuje pomocy to mu sie pomaga, nie zostawia go się na pastę losu, oto pieprzony typowy tatuś, zrobić i zostawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
O czym ty idioto piszesz ???  załuż firmę,a komuchy i konfidenci łapami urzędów skarbowych cię zniszczą jak KLUSKĘ od komputerów,przez to tylko że nie opłacał czerwonych !!! że wolał przeznaczać kasę na bardziej szczytne cele,w podobny sposób komuniści załatwili Olewników. Wyrośnij tylko ponad przeciętność a zobaczysz co komuchy z ciebie zrobią. Dzisiaj to nie ten czas i nie ta władza,tusk musi odejść,a zrobi się NORMALNIE.
 
 
 
O czym ty idioto piszesz ???  załuż firmę,a komuchy i konfidenci łapami urzędów skarbowych cię zniszczą jak KLUSKĘ od komputerów,przez to tylko że nie opłacał czerwonych !!! że wolał przeznaczać kasę na bardziej szczytne cele,w podobny sposób komuniści załatwili Olewników. Wyrośnij tylko ponad przeciętność a zobaczysz co komuchy z ciebie zrobią. Dzisiaj to nie ten czas i nie ta władza,tusk musi odejść,a zrobi się NORMALNIE.
  co do olewnikow to się nie wypowiadaj jak nie wiesz, a co do komuchów, no to przecież od 34 lata mamy gdzie solidarność objęła rządy, po co pozwalają komuchom się wpieprzać, gdzie jest walesa, dlaczego nie skacze, przcież solidarność to jego 9 dziecko, a dziecko jak potrzebuje pomocy to mu sie pomaga, nie zostawia go się na pastę losu, oto pieprzony typowy tatuś, zrobić i zostawić
 
Nie solidarność mamy CYCU tylko żydokomunę. Przecież to nie kto inny jak BOLEK namaścił kaszubskiego żyda na takie stanowisko i jemu przekazał losy naszego kraju podczas pamiętnej NOCY KONFIDENTÓW-NOCNEJ ZMIANY kiedy to obalili w perfidny sposób pierwszy demokratyczny rząd Jana Olszewskiego po tylu latach sovieckiej dominacji i okupacji naszej ojczyzny.  HISTORIA się kłania !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjechali i niech nie wracają nam takich związkowców nie potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjechali i niech nie wracają nam takich związkowców nie potrzeba.
mózgów się jeszcze nie przeszczepia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie lenie pojechały na piknik - niektórzy załapią się nawet na darmowego grila i butelkę nałączowianki. Cóż za frajda.
  czyżby przeszkadzały ci w wykorzystywaniu pracowników tj. okradaniu ich, bo mnie oni w niczym nie przeszkadzają a wręcz ich popieram, ze mają siłę walczyć też o innych  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie solidarność mamy CYCU tylko żydokomunę. Przecież to nie kto inny jak BOLEK namaścił kaszubskiego żyda na takie stanowisko i jemu przekazał losy naszego kraju podczas pamiętnej NOCY KONFIDENTÓW-NOCNEJ ZMIANY kiedy to obalili w perfidny sposób pierwszy demokratyczny rząd Jana Olszewskiego po tylu latach sovieckiej dominacji i okupacji naszej ojczyzny.  HISTORIA się kłania !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Nie solidarność mamy CYCU tylko żydokomunę. Przecież to nie kto inny jak BOLEK namaścił kaszubskiego żyda na takie stanowisko i jemu przekazał losy naszego kraju podczas pamiętnej NOCY KONFIDENTÓW-NOCNEJ ZMIANY kiedy to obalili w perfidny sposób pierwszy demokratyczny rząd Jana Olszewskiego po tylu latach sovieckiej dominacji i okupacji naszej ojczyzny.  HISTORIA się kłania !!!
 
 
 
Nie solidarność mamy CYCU tylko żydokomunę. Przecież to nie kto inny jak BOLEK namaścił kaszubskiego żyda na takie stanowisko i jemu przekazał losy naszego kraju podczas pamiętnej NOCY KONFIDENTÓW-NOCNEJ ZMIANY kiedy to obalili w perfidny sposób pierwszy demokratyczny rząd Jana Olszewskiego po tylu latach sovieckiej dominacji i okupacji naszej ojczyzny.  HISTORIA się kłania !!!
 
bolek to mnie wku***a, bo oszukał min. i mnie, ale mam nadzieję, że obecna solidarność to co innego jak ten dzieciorób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek to mnie wku***a, bo oszukał min. i mnie, ale mam nadzieję, że obecna solidarność to co innego jak ten dzieciorób
Ten żyd kaszubski to stokroć większa zaraza od BOLKA-żyda-konfidenta !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...