Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobrze że ten budynek powstał, ale widać wiele nieprawidłowości. Niestety, niechęć ujawnienia pewnych rzeczy wyczyściło i pokazało by prawdę jak jest. A tak niestety, ludzie widząc jak realizuje sie inwestycje w Lublinie śmiało nabierają podejrzeń.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie, w tym wszystkim nie kolor jest najważniejszy tylko pacjenci !!! A tym wszystkim co ciągle narzekają, że budynek szpeci architektoniczna harmonie miasta... niech tam się przejdą i zobaczą ile ludzi (tak chorych tez są tacy) nie ma z tym problemu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od badania źródeł kasy jest us do którego trafiają oświadczenia majątkowe oficieli i który w przypadku powzięcia wątpliwości może zawiadomić CBA, a marszałek nie musi tego wiedzieć!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bratkowski i Sosnowski już mają na jej miejsce swego człowieka, więc nagonka trwa :-/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem dlaczego te ataki na Centrum Onkologii.....To Centrum uratowało niejedno życie człowieka między innymi moje , mojej siostry , moich koleżanek i znajomych.Nie ważne że komuś nie podoba się kolor wygląd czy coś innego .Tam się ratuje życie a to jest najcenniejsze..Pracują wspaniali lekarze.....Wspaniała Lekarz Janikiewicz dała nam drugie życie....Dziękujemy .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chamskie ryje won od COZL
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dziękuję P.Prof., P.dr Budny,lekarzom,P.dr Oddziałowej, Pielęgniarkom i Salowym ZA TO, że żyję!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To że najważniejsze jest ludzkie życie wiemy wszyscy, ale to nie znaczy, żeby bez potrzeby niszczyć inne, równie ważne wartości jak np. Panorama Miasta, czy krajobraz zabytkowej starówki. Nie znam osobiście Pani dyrektor, ale słyszałem że jest bardzo apodyktyczna i gromadzi wokół siebie tylko ludzi ślepo jej posłusznych, tak aby mogła w swoim królestwem rządzić jak królowa. Obawiam się że kolorowe COZL jest tylko po to żeby cały Lublin podziwiał z daleka dzieło Pani Dyrektor. Może to tylko pogłoski. Jak ktoś zna Panią Dyrektor to niech napisze jaka jest naprawdę, tylko niech się podpisze aby post był w miarę wiarygodny.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bratkowski i reszta bandy z PSL bierzcie się za łopaty a nie za służbę zdrowia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jedyny szpital w lublinie gdzie jest europejska liczba pielegniarek przypadajaca na pacjenta. szpital perfekcyjny swiatowy poziom. ale lepiej nie chorowac a jezeli juz choroba dopadla to najlepiej w ludzkich waronkach i z klasowym personelem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oderwać PSL od władzy. czego się nie dotkną to spier....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co by nie mówić o kontrowersjach związanych z elewacją lub osobą Pani Dyrektor, trzeba powiedzieć, że jednak szpital powstał i jest to bardzo duże osiągnięcie (jak na nasz zacofany kraj.) Dodatkowo, COZL zaczął z tej okazji zatrudniać dodatkowy personel oferując wynagrodzenie lepsze niż inne lubelskie szpitale, więc wiele lekarzy i pielęgniarek postanowiło zmienić pracę, m.in. z Jana Bożego. Być może "zarządcy" tego szpitala przestraszyli się, że przestanie on w ogóle funkcjonować z powodu braku personelu i zaczęło się - a że tam pewnie 90% personelu zwł. niemedycznego jest z partyjnego nadania i przecież oni do COZL nie przejdą - nie ma możliwości, żeby stracili posady. Druga opcja, że rzeczywiście mają nowego dyrektora (znając życie wybitnego specjalistę do spier... wszystkiego co można) i robią ruchy, żeby go wcisnąć. Mam nadzieję, że im się nie uda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Komitet Obrony Dobrego Imienia hehehe. Od tego są aby wykonywać swoj zakres obowiązków, a nie ciągle tylko premie za to... za siamto. Szkoda, że nie komisja. A ja się pytam ile kosztowała ta elewacja, ze wszystkimi ukrytymi kosztami?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poziom leczenia chyba najsłabszy w kraju .nie ma się czym chwalić
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poziom leczenia chyba najsłabszy w kraju .nie ma się czym chwalić
Dlatego wszyscy jadą i jak Kulczyk zostawiają miliony dolarów,zasilają kliniki wiedeńskie,szwajcarskie,nikt nie będzie ryzykował u polskich,rodzimych koniowałów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego Pani dyrektor z Jana dostała nagrodę. Ten szpital tonie w długach,to chyba za to te nagrody od Pana z PSL. A od oświadczeń i wykazania kosztów jest chyba inna służba ,a nie Pan Marszałek, niech się zajmie swoimi podwładnymi typu p.Orzeł i koledzy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SITWA !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W treści listu nie chodzi o zastrzeżenia do mediów jako takich ale niektórych dziennikarzy, którzy publikując na przestrzeni kilku miesięcy średnio po pięć artykułów tygodniowo i to w dużym stopniu na zasadzie kopiuj wklej (czyli autoplagiaty) wydaje się zatracili perspektywę postrzegania interesu społecznego, któremu wolność słowa i rzetelność dziennikarska służyć powinna. Tylko tyle i aż tyle. Dane o autoplagiatach i częstotliwości publikacji są łatwe do prześledzenia i sprawdzenia. Stąd też autorzy listu stawiają pytania, nad którymi może warto byłoby się pochylić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja uważam, że poziom leczenia jest bardzo dobry (odnosząc się do uwagi Jadwigi). W ogóle nie wiem dlaczego media są tak niesprawiedliwe. Nikt z redaktorów nigdy się chyba nie leczył w COZL, pewnie w innych szpitalach też nie skoro porównania tak szwankują. A co do przyznania tych nagród to jakaś wielka żenada!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Można się zastanawiać czy to dziennikarstwo czy "pacholstwo"? Sygnał dany z góry : NISZCZYMY i dziennikarze w pełnym rynsztunku! Gorzej jak w komunie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: