Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwolnili go, bo był z PiS

Utworzony przez ?, 10 grudnia 2008 o 09:50 Powrót do artykułu
A czy w ANR nie dostał stołka się z powodów politycznych?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JA BYM MU NAKAZAŁ ZWROT KASY ZA 8 LAT NIC NIE ROBIENIA NA STOŁKU PREZYDENTA MIASTA WRAZ ODSETAKMI KARNYMI ZA SZKODNICTWO W MATERII ROZWÓJ LUBLINA,KONFISKATĘ DOMU I SPRZWEDAŻ NA CEL SPOŁECZNY!!TEN TYP DOPROWADZIŁ LUBLIN DO TOTLANEJ RUINY I ZACOFANIA EKONOMICZNEGO (WRAZ Z RATUSZOWYMI RADIOMARYJOWCAMI Z PiR JEGO PRZYDUPASÓW!),KTÓREGO ODRABIANIE POTRWA DZIESIĄTKI LAT!!!TYPOWY KACYK PARTYJNY I CWANIAK PO KUL!!!CHYBA,ŻE KTOŚ UZNA ZA SUKCESY PRUSZONA CO ROCZNA SZOPKA NOWOROCZNA(DWA RAZY SPŁONĘŁA WARZ ZE ZWIERZETAMI,PRUSZEK POWINIEN ZA TO BEKNĄĆ!!), OBOK SZOPKI Z JEGO UDZIAŁEM I WYCIECZKI NP. DO CHIN, JAK ON TO OKREŚLIŁ: "CELEM POSZUKIWANIA PARTNERÓW HANDLOWYCH",CHA,CHA!!!
0
Pisuary należy wyczyścić
0
nie macie serca, spójrzcie na zdjęcie, jakby chciał powiedzieć "zaszczuli mnie, mnie, któremu wszystko zawdzięczacie"
0
Ten Szkodnik ciągle żeruje na publicznym groszu .... Obecnie jest specem od budowania, .... na wszystkim się zna!
0
ten nierob powinien zniknac z lubelskiego krajobrazu raz na zawsze doprowadzil to miasto na skraj ,dorobkiewicz a nie lokalny polityk ktory ma na uwadze dobro miasta i mieszkancow
0
Aż dziw że żadna z prywatnych firm nie zatrudniła tak wybitnego menadżera na odpowiednim stanowisku, jego działalnosć mogłaby przynieśc niewyobrażalne zyski. Nawet zaden z jego kolegów go nie docenił i nie zatrudnił w swojej firmie. Powinniśmy jako Lublinianie być dumni, że jest wsród nas człowiek który potrafi doskonale sprawdzić sie na każdym stanowisku, a nie wieszać na nim psy.
0
:( napisał:
Aż dziw że żadna z prywatnych firm nie zatrudniła tak wybitnego menadżera na odpowiednim stanowisku, jego działalnosć mogłaby przynieśc niewyobrażalne zyski. Nawet zaden z jego kolegów go nie docenił i nie zatrudnił w swojej firmie. Powinniśmy jako Lublinianie być dumni, że jest wsród nas człowiek który potrafi doskonale sprawdzić sie na każdym stanowisku, a nie wieszać na nim psy.
TE JAK SIĘ TAM NAZYWASZ, SKOCZ NA GŁÓWKE Z WIEŻOWCA KULu BO CHRZANISZ JAK POTŁUCZONY,CHA,.CHA!!!
0
Prawdziwe nieroby to teraz siedzą w ratuszu
0
Zwolnili go nie dlatego że był w PiSdzie ale dlatego że był nieudacznikiem i indolentem.To był najgorszy prezydent jakiego kiedykolwiek wyhodował sobie Lublin. Ale kościółkowym pasował
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: