Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Życzenia na Dzień Matki. Wyślij i zrób prezent swojej mamie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2017 r. o 16:35 Powrót do artykułu
Żadnych takich z 71601 za 1.23 zł . Zacznijcie zarabiać na autentycznym dziennikarstwie które będzie sprzyjało tym na których gazeta chce zarabiać. Co się dzisiaj dzieje ? a no lubelskie gazety propagują głupotę nadzwyczajnych kast a żyć chcą z Wiśniewskiego i Kowalskiego. Tak dłużej się nie da bo w społeczeństwie rośnie świadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hildegard Braukmann ma bardzo dobre kosmetyki i nimi się zainteresujcie - w sensie teraz można trafić naprawdę fajne okazje, bo przecenili całą kolekcję o 20 proc. Oczywście tymczasowo. W zasadzie za każdym razem kosmetyki u nich kupuję wyłącznie przy takich okazjach - po prostu to się opłaca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dostaję 500+ i nie mam na SMS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bulić 1,23 za SMS aby mamusia co nie ma neta miała życzenia na stronach DW? A nie lepiej osobiście złożyć albo zadzwonić? Weźta - wy i te wasze pomysły z wyciąganiem kasy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie pojawiły sie moje życzenia, skoro smsa wysłałam dwa dni temu? Miały być umieszczane na bieżąco?:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie całkiem spoko pomysł na prezent dodatkowy dla mamy, która czyta dziennik wschodni. :) jednak nie stawiałabym tego jako główny prezent tylko dopełnienie. w tym roku myślę. żeby zabrać mamę na 'dzień wrażeń', by wyrwać ją od codzienności. :) _______________________________________________________ prezenty na dzień matki – zrób to sam ***gazetka-lewiatan.pl/prezenty-na-dzien-matki-zrob-to-sam/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrym prezentem może być np. fotoksiążka. Koszt niewielki, a jednak coś takiego po prostu się sprawdza.  Kwestia taka, czy macie odpowiednią liczbę fotek. Też nie jest powiedziane, że musi być ich tyle i tyle. Ważne, żeby to jakoś sensownie ze sobą złożyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...