Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny śmiertelny wypadek. Nie żyje motocyklista

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2017 r. o 20:20 Powrót do artykułu
Szkoda chłopaka. Zrobił święta rodzinie, no ale jak się wyjeżdża w takie warunki nawet rowerem to jest się co najmniej( powiem delikatnie bo święta) "nie mądrym"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocyklem w taką pogodę? Gratuluję pomysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nawet rowerem" - chyba nigdy w Holandii nie byłeś, tam rowerzysta zginął ostatnio przed wojną (nie licząc wypadków spowodowanych przez wschodnich)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno. Mógł się spodziewać. Pech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
""nawet rowerem" - chyba nigdy w Holandii nie byłeś, tam rowerzysta zginął ostatnio przed wojną (nie licząc wypadków spowodowanych przez wschodnich) " Tylko tam kolego serdeczny nie poruszają się między miastami ipo drogach krajowych, byłem kilka razy i się z tym nie spotkałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o rowery to ja rozumiem, że niektórzy po prostu nie mają wyjścia, ale jak się widzi ludzi jadących w ulewę, silny wiatr z ledwo świecącymi światłami, a kierownica lata lewo prawo to masakra, nie rozumieją tego co my, bo większość ich nigdy pewnie kierowcami nie była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to se zakończył sezon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DENATURAT JEST MOCNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...