Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bieganie sposobem odchudzania się?

Utworzony przez Ania80, 24 kwietnia 2016 r. o 11:55
Dużo nie mam do zrzucenia, bo zaledwie około 8kg, czy poprzez bieganie uda mi się w miarę szybko je zrzucić? Tak do czerwca. Czy do tego będzie konieczna jakaś dieta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno jest to ocenić, bo nie wiadomo jak się teraz odrzywiasz, bo jeżeli jedziesz na KFC to raczej trzeba to zmienić. Dzięki dobrej djecie dużo szybciej zredukujesz tą wagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eid mubarak to all Eid Sweets recipes Happy Eid Mubarak Quotes Messages for Eid
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest aż tak zle, staram się jeść w miarę zdrowo, sporo ryb i warzyw. A czy jakieś suplementy mogą mi w tym pomóc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bieganie będzie idealne w tym przypadku, nawet nie wiesz kiedy, a w przyszłym roku pobiegniesz w półmaratonie solidarności lublin. U mnie tak było, w tym roku biegnę pierwszy raz :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno ułatwią ci dojście do celu, jednak staraj się, by zakupione odżywki były stworzone z roślin, są lepiej przyswajalne i oczywiście zdrowsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ale cena tych suplementów jest o wiele większą od zwykłych przykładowo tabletek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to sory, musisz wybrać, albo walczysz z nadwagą zdrowo, albo łykasz tabletki. A czy ceny są aż tak dużo wyższe to raczej się nie zgodzę, ja korzystam z koktajli od https://bodyrelax.pl/juice-plus/jak chcesz mieć trochę taniej każde zakupy od nich, to możesz zainteresować się ich programem partnerskim, zawsze parę stówek zostanie w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że to dobry pomysł. Przecież w odchudzaniu chodzi o ujemny bilans kaloryczny, a skoro przy tej samej diecie, dołoży się dodatkową porcję ruchu, to automatycznie zacznie się chudnąć. Warto również zadbać o oczyszczenie organizmu z toksyn, na przykład http://neera.pl/usuwanie-toksyn-z-organizmu/bo już samo to może bardzo dobrze wpłynąć na spadek wagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bieganie jest dobre, aby złapać i poprawić swoją kondycję. Radziłbym jednak po kilku miesiącach dorzucić do tego jakieś inne ćwiczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że bieganie jest dobrym na schudnięcie i nie tylko... ja od pewnego czasu sama biegam i na tyle mi się to spodobało, że planuję wziąść udział w maratonie. związku z tym kupiłam już strój sportowy, wszystkie niezbędne elementy i nawet znalazłam ciekawą ofertę dotyczącą okularów sportowych z korekcją ******optishop.pl/okulary-sportowe-ver-sport-z-korekcja-mod-winner.html  . zamierzam zakupić je ponieważ są bardzo komfortowe i zapewniają   idealne widzenie w każdych warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...