Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co mu drzewo - przeszkadzalo.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytniemy złe drzewa ! Jak wiadomo  niby spokojnie rosną kilka metrów od szosy ale jak ktoś im się nie spodoba to wychodzą na jezdnię ! Precz z drzewami ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już znalazł się obrońca. W dopiero mam ze to twój ziom. Zachciało mu się zapierniczac to ich teraz troszkę powieści, bo pewnie mandat i pu kto nie przemówił by mu do rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że są potrzebne. Jak inaczej wyeliminować tych idiotów ze społeczeństwa?
Idiotami są jedynie Ci ludzie którzy piszą takie komentarze. Ten chłopak akórat nie jest idiotą popełnił błąt - tak, ale kto z nas tego nie robi. A więc wszyscy jesteśmy idiotami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A idiots z zarządów dróg dalej uważają, że drzewa przy szosach są potrzebne..
  Otóż to! Precz z drzewami! Najwyższy czas zrobić porządek z tymi cholernymi drzewami, bo tak się już rozbestwiły, że brak słów! Nieustannie szwendają się po drogach, wybiegają znienacka na jezdnię, wskakują na maski samochodów i zabijają bogu ducha winnych kierowców! A już szczególnie uwzięły się na tych jeżdżących z bezpieczną przepisową prędkością oraz na trzeźwych - jak tylko im się uda, natychmiast atakują takich kierowców! Po prostu skandal! Stop terrorowi przydrożnych drzew!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wsiowy miszcz nie mający bladego pojęcia o bezpiecznrj jeździe - ale posłuszny wewnętrznemu imperatywowi wsiowych miszczów: "z a p i e r d a l a ć zawsze i wszędzie" - już dojechał do mety... Szybko! Całe szczęście, że obyło się bez ofiar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki młody a taki dobry kierowca - jeździ szybciej niż lata jego Anioł Stróż! Szacun!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ogarniam, jak można napisać błąt. rozumiam bym buond, błond czy nawet blond, ale błąt?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mili goście lepiej się pomódlcie o jego zdrowie bo nie wiadomo gdzie i kiedy was na drodze nieszczęście spotka.a jeśli brakuje wam zajęcia to się do roboty weźcie bo tu już nie ma co komentować!!!żal mi was komuś tym sprawiacie przykrość a to nie o to chodzi 
Tak,tak i jeszcze żeby szybko kogoś takiego spotkac na swojej drodze.Pomódl się lepiej za tych,co zginęli z winy takich bezmózgów.Widac,żeś naiwna i jeszcze cię nie dotknęło takie nieszczęście,dlatego wyzywasz tych,którzy nie akceptują brawury i igrania z życiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotami są jedynie Ci ludzie którzy piszą takie komentarze. Ten chłopak akórat nie jest idiotą popełnił błąt - tak, ale kto z nas tego nie robi. A więc wszyscy jesteśmy idiotami...
Internet jest dla każdego,więc rozumiem,że piszą tu krewni i znajomi sprawcy wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle przywalił. I jak zwykle - nastoletni debil za kółkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te nerwy? Jeżeli dorosły człowiek stojący po kolana w wodzie łapie za kable pod prądem, to o ile nie krzywdzi przy tym kogoś przypadkowego, nie ma się czego czepiać - wolna wola. Identyczna sytuacja tutaj - mam tylko nadzieję, że rodzina płaci podatki, NFZ itp i spoleczeństwo nie musiało dokładać, bo przecież strażacy i lekarze nie pracują za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A idiots z zarządów dróg dalej uważają, że drzewa przy szosach są potrzebne..
Drzewa przy szosach były potrzebne, kiedy latem dziedzic jechał bryczką i miał od nich przyjemny cień, albo w zimie, kiedy było dużo śniegu, wyznaczały drogę. Teraz, zamiast drzew, przy szosach należy sadzić żywopłoty. Przy okazji, pielęgnacja takich zielonych ekranów wielu ludziom da zatrudnienie.  
Prawo jazdy od dwóch miesięcy i taka bezmyślność za kierownicą.  Brak słów po prostu. 
Tak, bezmyślność, ale nie tylko i nie przede wszystkim kierującego. Głównie tych, którzy wymyślają, żeby na kursach uczyć różnych durnot (od nieprecyzyjnego zaparkowania jeszcze nikt nie zginął), a nawet nie próbują wdrażać szkoleń wpajających kursantom, czym grozi jazda z nadmierna prędkością. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś nie żal mi debila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrze postąpił sam się wyeliminował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Tak, bezmyślność, ale nie tylko i nie przede wszystkim kierującego. Głównie tych, którzy wymyślają, żeby na kursach uczyć różnych durnot (od nieprecyzyjnego zaparkowania jeszcze nikt nie zginął), a nawet nie próbują wdrażać szkoleń wpajających kursantom, czym grozi jazda z nadmierna prędkością. 
    Po to bozia rozum dała żeby z niego korzystać a jak się go nie używa to żadne szkolenia nie pomogą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych wszystkich, którzy go teraz żałują: cieszcie się ze się sam grobnął, anie np. stuknął czołowo małe auto osobowe w którym jechałaby rodzina z małymi dziećmi. Larum to trzeba było wcześniej podnosić , a nie cieszyć się z niego jaki to on kozak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś nie żal mi debila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sam/a ku*** jesteś debilem! skąd ku*** wiecie jak doszło do wypadku?! w du*** byliście i gowno widzieliście! pier***one szmaty! lecz Ty się! może ku*** zasłabł?! policja już wie jak doszlo do wyadku i ja też wiem! ale chuuj Was to obchodzi!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,tak i jeszcze żeby szybko kogoś takiego spotkac na swojej drodze.Pomódl się lepiej za tych,co zginęli z winy takich bezmózgów.Widac,żeś naiwna i jeszcze cię nie dotknęło takie nieszczęście,dlatego wyzywasz tych,którzy nie akceptują brawury i igrania z życiem.
miałam być miła ale nie będę BEZMÓZGI DEBILU MIAŁAM DWA RAZY WYPADEK Z PRZYCZYNY INNEGO KIEROWCY JA BYŁAM NIEWINNĄ ISTOTĄ PORUSZAJĄCĄ SIĘ NA DRODZE ALE NIGDY NIKOMU NIE ŻYCZYŁAM ŚMIERCI TAK ŻE SIĘ OGARNIJCIE NIE ŻYCZ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE SKOŃCZCIE WKOŃCU TO BEZMYŚLNE PISANIE BO KAŻDY MA SWÓJ ROZUM I WIE CO ROBI A PRZYCZYNA WYPADKU WCALE NIE MUSI BYĆ NADMIERNA PRĘDKOŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to bozia rozum dała żeby z niego korzystać a jak się go nie używa to żadne szkolenia nie pomogą. 
   
miałam być miła ale nie będę BEZMÓZGI DEBILU MIAŁAM DWA RAZY WYPADEK Z PRZYCZYNY INNEGO KIEROWCY JA BYŁAM NIEWINNĄ ISTOTĄ PORUSZAJĄCĄ SIĘ NA DRODZE ALE NIGDY NIKOMU NIE ŻYCZYŁAM ŚMIERCI TAK ŻE SIĘ OGARNIJCIE NIE ŻYCZ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE SKOŃCZCIE WKOŃCU TO BEZMYŚLNE PISANIE BO KAŻDY MA SWÓJ ROZUM I WIE CO ROBI A PRZYCZYNA WYPADKU WCALE NIE MUSI BYĆ NADMIERNA PRĘDKOŚ
Niestety, jak widać po niektórych wypowiedziach, rozumu Bozia dała nie wszystkim po równo. Przyczyna wypadku może być oczywiście dowolna, ale tu liczą się SKUTKI wypadku zaistniałego przy nadmiernej prędkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...