Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

300 złotych na wyprawkę czy niższy CIT. Wracamy do obietnic premiera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 kwietnia 2018 r. o 14:37 Powrót do artykułu
oczywiście kolejne wsparcie rodzin a jak komus przekracza dochód chociażby o 10 zł to już 500 plus nie ma rać sobie sam druga sprawa co z dziećmi po 18 roku życia one juz nie chodza do szkoły i im 300 na zeszyty sie nie należy maja rzucić szkoły imieć wykształcenie tylko podstawowe chyba tak chce nasz wspaniały premier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden będzie zapierdzielał po uszy a drugiemu dają wszystko pod nos za darmo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja cholery małpy pisowskie nie dostaję 500+ bo mój dochód to 801 zł na osobę i co mam dziecku dać jeść jak wynajmuję mieszkanie i nie mam za co żyć a np. bogaci dostają na waciki do uszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***mamadu.pl/135683,16-dziecko-w-rodzinie-organizm-matki-jest-wyniszczony ........................ ale babsko wytrzymała, ja pieprzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Gość / dzisiaj o 14:37 - o to chodzi rządowi, bo durnymi ludźmi lepiej się zarządza, także jak ktoś mądry to dla głupiego 500+ nie rozmnaża się, to robią tylko idioci, patologia itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy za czasów pana Wincenta- piniędzy nie ma i nie będzie- Rostowskiego też mieliście takie dylematy? Nie! Zapi....laliście bo trzeba było kasy w budżecie na zwrot vat-u przekrętasom. No wtedy to byliśmy Europejczykami wszyscy nas stawiali za wzór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie prosciej w du.. je..e pisory dalć ludiom prace i godną płacę ,że na wszystko bedzie ich stać bez waszych zawszonych sowieckich komuchowskich czerwonych plusów? a na koniec dostaniecie kopa na du..e plus i nikt was nie bedzie pamietać poza dzieciorobami i menelami,dzika banda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te co urodziły troje to gorszy sort ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wzrośnie kwota wolna od podatku do obiecywanych 8 tys. zł???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo pinokio na zdjeciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...