Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

4-letni kibic Motoru przeklina i bije na filmie (wideo)

Utworzony przez gosć, 8 grudnia 2011 r. o 20:41
Brawo i gratulacje rozumku dla tatusia. Czekać tylko aż do baranka zapuka prokurator z zarzutami demoralizacji nieletnich, a zaraz po nim opieka społeczna... Co z takiego dziecka wyrośnie jak dalej będzie tak wychowywany. W interesie jego i nas wszystkich jest żeby w tej sprawie interweniowano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzedzam zanim dostane opieprz od komentujacych i wezmanie do prokuratury. Dresem nie jestem nigdy nie byłem, nie słucham techno ani HH, nigdy nie faworyzowałem zadnego klubu piłkarskiego. I moim zdaniem wszystko na tym filmiku oprócz tego ze dziecko klnie jest ok.
Szczerze mówiąc gdybym miał syna sam uczyłbym go bić się i bronić kobiet jak mały w tym filmiku. Dobija mnie niewieściałość 3/4 dzisiejszych facetów i brak ich reakcji na m.in. sytuacje kiedy mezczyzna bije kobiete.
I nie wmówicie mi ze w dzisiejszych czasach wszystko da sie rozwiazac bez uzycia rąk. Facet jest od tego zeby w odpowiedniej sytuacji nie bal sie przywalić komuś w gebe. I młodzi ludzie powinni mieć to wpajane od małego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ojca. swojego syna też będę uczył bicia się, ktoś musi bronić kobiet i starców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory ojciec i ten co nagrywał !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZAMYKAĆ W PIZ.. DZIEC WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW BOKSU ! ZAMKNĄĆ ZAWODOWYCH FIGHTERÓW ! I NIECH GNIJA W WIEZIENIACH ! Patologia jaka czytam w tej gazecie zaczyna mnie poprostu przerastać , najwidoczniej nie można zacząc treningów od dzieciństwa bo przecież dziecko powinno być wychowywane razem z komputerem , internetem i na pouczających grach komputerowych ,zamknąc w domu na 18 lat i niech nie wychodzi do ludzi bo przecież może się nauczyć kląc , po 18 latach wygonić do pracy niech się uczy życia ! Czy każda zawodnik zaczyna kariere od 15 czy jakim kolwiek wieku ? przeciez wiadomo że najlepsze wyniki wychodzą od najmłodszych lat jeżeli dziecko trenuje . Rozwijanie pasji chyba jest tu kategorycznie potepione ! mam nadzieje że kiedyś klub się wam weźmie za dupy i skończy się szkalowanie Naszego wizerunku , bo nie napiszecie o mikołajkowej Akcji kibiców Motoru ! na to już honor nie pozwala waszej dziennikarskiej postawie . By napisać dobrze o Nas ale źle to najlepiej wytknąc palcem i pokazac . TO SA BANDYCI ! NA POCHYBEL Z WAMI DZIENNIKARSKIE HIENY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mokudzin napisał:
Uprzedzam zanim dostane opieprz od komentujacych i wezmanie do prokuratury. Dresem nie jestem nigdy nie byłem, nie słucham techno ani HH, nigdy nie faworyzowałem zadnego klubu piłkarskiego. I moim zdaniem wszystko na tym filmiku oprócz tego ze dziecko klnie jest ok.
Szczerze mówiąc gdybym miał syna sam uczyłbym go bić się i bronić kobiet jak mały w tym filmiku. Dobija mnie niewieściałość 3/4 dzisiejszych facetów i brak ich reakcji na m.in. sytuacje kiedy mezczyzna bije kobiete.
I nie wmówicie mi ze w dzisiejszych czasach wszystko da sie rozwiazac bez uzycia rąk. Facet jest od tego zeby w odpowiedniej sytuacji nie bal sie przywalić komuś w gebe. I młodzi ludzie powinni mieć to wpajane od małego.
Po części się zgadzam, ale różnica jest między wpajaniem agresji (patrz film) a samoobroną czy nawet sztukami walki. I w tym jest problem a nie tylko w tym że dziecko klnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jhgf napisał:
Po części się zgadzam, ale różnica jest między wpajaniem agresji (patrz film) a samoobroną czy nawet sztukami walki. I w tym jest problem a nie tylko w tym że dziecko klnie.
a to dziecko napewno wie co mówi ... I czy to jest złe czy dobre , heh wpajanie agresji żenujący jesteś . Idz wypij półówke wódeczki z ojcem . Bedziesz smakoszem trunków wyskokowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRENING A PRZESTĘPSTWO napisał:
POZAMYKAĆ W PIZ.. DZIEC WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW BOKSU ! ZAMKNĄĆ ZAWODOWYCH FIGHTERÓW ! I NIECH GNIJA W WIEZIENIACH ! Patologia jaka czytam w tej gazecie zaczyna mnie poprostu przerastać , najwidoczniej nie można zacząc treningów od dzieciństwa bo przecież dziecko powinno być wychowywane razem z komputerem , internetem i na pouczających grach komputerowych ,zamknąc w domu na 18 lat i niech nie wychodzi do ludzi bo przecież może się nauczyć kląc , po 18 latach wygonić do pracy niech się uczy życia ! Czy każda zawodnik zaczyna kariere od 15 czy jakim kolwiek wieku ? przeciez wiadomo że najlepsze wyniki wychodzą od najmłodszych lat jeżeli dziecko trenuje . Rozwijanie pasji chyba jest tu kategorycznie potepione ! mam nadzieje że kiedyś klub się wam weźmie za dupy i skończy się szkalowanie Naszego wizerunku , bo nie napiszecie o mikołajkowej Akcji kibiców Motoru ! na to już honor nie pozwala waszej dziennikarskiej postawie . By napisać dobrze o Nas ale źle to najlepiej wytknąc palcem i pokazac . TO SA BANDYCI ! NA POCHYBEL Z WAMI DZIENNIKARSKIE HIENY !
Widać że nie masz pojęcia o wychowaniu dzieci. W filmie - cóż - faktycznie rodzic (rodzice?) "rozwijają pasję u dziecka"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kodak napisał:
a to dziecko napewno wie co mówi ... I czy to jest złe czy dobre , heh wpajanie agresji żenujący jesteś . Idz wypij półówke wódeczki z ojcem . Bedziesz smakoszem trunków wyskokowych
Widzisz - ja z ojcem mogę i litra zrobić, ale z moim 5letnim dzieckiem napewno nie... I to jest problem którego zdajesz się nie (chcieć) widzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic motoru...!!? szkoda dziecka- klub bez tradycji, charakteru, kibicow, cos sprzedac cos kupic, napluja im w twarz to mowia ze deszcz pada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goog napisał:
Widać że nie masz pojęcia o wychowaniu dzieci. W filmie - cóż - faktycznie rodzic (rodzice?) "rozwijają pasję u dziecka"...
Widać że Twoje podobnie jak tutuś spędza dnie przed komputerem a to jak ktoś wychowuje dzieci to zostaw to rodzicom tych dzieci , bo ja np, jestem dumny z tego jak mnie wychowali rodzice i powiem Ci tak , chodze na mecze od 94 roku i odkąd mam dzieci zabieram je ze sobą na mecz bo wiem że przeżyją coś więcej niż , w domu właśnie z takim zgredem jak Ty , bo mają coś czego nieda nic . WSPOMNIENIA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przerazony postepowaniem tych niby rodziców -szok i niedowierzanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
Popieram ojca. swojego syna też będę uczył bicia się, ktoś musi bronić kobiet i starców.
..bronić przed kim ?? Chyba przed takimi z filmu. Bzdury piszesz i jesteś w błędzie. Własnie taki człowiek jak na filmie, jak dorośnie będzie nap**** i nie będzie dla niego różnica kobieta czy starzec a to dlatego że od małego ma wpajaną agresję do ludzi trochę innych od siebie. Nie widzisz tego na filmie ?? Jest szkolony do agresji z błahego powodu, tylko że ktoś jest kibicem innej drużyny niż on. Więc wyrośnie taki co ci wpi*****li bo się nie tak spojrzysz na ulicy, albo bo będziesz miał w zimie szalik nie tego koloru bo akurat babcia nie miała innej włóczki. Trzeba wyraźnie odróżnić naukę samoobrony od wpajania dziecku agresji w stosunku do innych. Bardzo szkoda tego małego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chcieli zgłosić nielegalne wykorzystanie filmu. Film miał powstać dwa lata temu i miał znajdować się jedynie na ich komputerze." To ja się pytam kto zamieścił to w internecie. Sami sobie szkodzą lub rodzice byli tak "dumni" z malca, że chcieli pokazać światu jaki z niego pseudokibic i odpad cywilizacji wyrośnie. Złe wychowanie. Rodzice powinni się wstydzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
....chodze na mecze od 94 roku i odkąd mam dzieci zabieram je ze sobą na mecz bo wiem że przeżyją coś więcej niż , w domu właśnie z takim zgredem jak Ty , bo mają coś czego nieda nic . WSPOMNIENIA !
no jest co wspominać Spalony radiowóz tudzież rzucanie płytami chodnikowymi w policjantów, bezcenne wspomnienie, hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy będzie nastolatkiem to nieuniknione, że konflikt z prawem nie będzie mu obcy.... Ciekawi mnie, czy takie dziecko w przyszłości będzie "normalne" czy podzieli los wielu opuszczonych, zdanych na siebie zdziczałych ludzi jak to można zaobserwować np. ul. Lubartowskiej....? Przyznać rodzicom kuratora oraz psychologa....! Nie pisać tylko mi tu, że to nie ich wina, że bieda, brak pracy itp. A swoją drogą co za bezmózgowiec publikuje, takie rzeczy w internecie. Dla mnie to tak jakby mieć na czole napisane, że jestem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok. Gdybym nie zobaczyła filmu to bym nie uwierzyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to bardzo ładnie świadczy o rodzicach dziecka; i to nie jest śmieszne. Tu nie ma powodu do dumy. To żenujące. To dziecko przecież nie rozumie tego co mówi... a co będzie jak dorośnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego podniecacie się tak tym filmikiem. Moja roczna córeczka ma dopiero uderzenie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej ma wpajane jakiekolwiek ideały w przeciwieństwie do większosci McDzieci, dla których istnieje już tylko telewizja i komputer...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...