Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

5 kobiet pobiło i okradło mieszkańca Lublina

Utworzony przez diekerk, 27 marca 2013 r. o 19:58
Breslau, europejska stolica kultury, germańskie miasto zasiedlone przez dzikusów ze wschodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do szkoly ku*** lbie redaktorku,w rejonie dzielnicy Krzyki,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feministki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by do mnie tak podeszły to za....ł bym jednej czy drugiej z piąchy w ryj bez żadnych oporów, to by się jednej k....e z drygą odechciało dziesionować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze przedmówca pisze, kiedyś kolegi żonę zaczepiły w lublinie 2 gówniary, jedna uderzyła ją z pięści w twarz kilka razy a druga wyrwała torebkę, fart chciał poniekąd że kolega pojawił się kilka chwil później i odnalazł sprawczynie kilka bram dalej, jedna uciekła a druga nie zdążyła i dostała z kolana tak że się zęby posypały torebka odzyskana ale brakowało telefonu i kilku setek chociaż to i tak nie zrekompensuje tych straconych zębów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie! Krzyki pewnie było słychać w Krzykowie! Pewnie jakieś zad....pie. Panny w przedziale wiekowym tak szerokim? Nigdy Wrocław!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie cyganichy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zerwały mi się z łańcucha !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy z kolesia dżentelmen, większość na jego miejscu by zapieroliła w ryja jedną z tych kurew i byłby spokój. Swoją drogą to moge się o 100 zł założyć że to jakieś cyganki były, raz mojemu ojcu jedna taka syfiara, stuwe w Kazimierzu zapier***iła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym w pizde zajebal z kopa asz by kórwom cycki łodpadli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Wrocław w końcu wygrał też z Lublinem Jako światowa stolica kultury 2016 czy jakoś tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...