Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

5 tysięcy pożczyki na chrzciny

Utworzony przez jakubm, 2 marca 2017 r. o 08:05
U kogo, w jakiej firmie pożyczkowej dostanę w ramach pierwszej pożyczki około 5 tysięcy, na okres minium roku, z normalnymi ratami? Zależy mi na racjonalnych kosztach. I czy ogólnie od razu w pierwszej pożyczce mam szanse na takie warunki? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można dostać nawet sporo więcej, ale fakt - to rzadkość. Najczęściej firmy przy pierwszej pożyczce dają niewielkie sumy, a dopiero przy kolejnych można liczyć na kilka tysięcy. Lepiej jest w Mikro rata - do 10 tysięcy przy pierwszej pożyczce. Pełne koszty widoczne masz od razu w kalkulatorze. Ogólnie pożyczka zdecydowanie racjonalna kosztowo i legalna. Złóż wniosek, zobaczysz jaka będzie odp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... i poważnie na 2 lata? Widzę, że to pokazuje kalkulator, ale czy faktycznie? Pierwszy raz widzę pożyczkę, gdzie wymuszają minimalny okres spłaty powyżej roku. Bo ja miałem możliwość zaznaczenia 18 miesięcy minium. Nie biorę pożyczki z ciekawości tylko sprawdzam, w sumie dotąd korzystałem tylko  z tych pożyczek, przy których kasę trzeba było oddać po miesięcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...