Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież on nic złego nie zrobił ? Ja wczoraj też zniszczyłem figurkę a raczej posążek żubra , którego kupiłem sobie w Białowieży. Wypadł mi z rąk i się potłukł . I co też mają mnie zamknąć ? Posąg to posąg ....rzecz martwa czy to żubr , czy to pies, czy to jezus, czy to dzban, czy to lalka barbie .... nikt na tym nie ucierpiał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stłukłem szklankę w domu dzisiaj rano. Proszę powiadomić prokuraturę i ściągnąć brygadę AT. Żywcem mnie nie wezmą :) Straszne figurkę Jezuska zepsół no.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy policja nie ma ważniejszych spraw niż zajmowanie się jakimiś Jezusami. Złodzieje, bandyci, pijani kierowcy a oni jakimiś Jezusami się zajmują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plolskie figury mają ostatnio pecha! Ojeu, nie tylko Jzusa zniszczyli ale tez Swietego JP 2 i wiele innych. Czy komuś z tego powodu stało sie COS ZŁEGO? - NIE!, a właściwie tak: Czarnym jak zwykle odbija SDZAJBA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie ta libacja alkoholowa była ???? W kościele ???? I ten 50 latek pił alkohol z księdzem na ołtarzu i wtedy pobił tego Jezusa ??? Będzie odpowiadał za picie alkoholu w miejscu publicznym czy naruszenie nietykalności osobistej ???? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja  :D  :D  :D  Ksiądz pił wódkę z parafianinem w kościele i tak się nawalili , że potłukli i poniszczyli figurki Jezusa Chrystusa. A posadzić księdza i tego drugiego pijaka też . Przecież mogli pić na plebani a nie w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero przestępca,wandal i obrazoburca! Brawo Policja i Sądy,karać takich bezwzględnie i surowo! A wandali niszczących pomniki żołnierzy radzieckich nagradzać medalami,bo to przedstawiciele zbrodniczego systemu! A chrześcijanie nie mordowali w imię Boga? Gdzie ja żyję??? A naszym dzielnym Policjantom,życzę tak doskonałej skuteczności i wykrywalności w przypadku prawdziwych przestępstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te dewiacyjne wpisy, to wpływ wiatrów z palących się lasów i torfów Czarnobyla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te dewiacyjne wpisy, to wpływ wiatrów z palących się lasów i torfów Czarnobyla?
Sądzę że 60-letniej panującej w POlsce epidemii " komuszki zakażnej "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mówił jahwe ,żeby sobie nic nie strugać z gałęzi drutu ,czy sznurka? no, w 2 przykazaniu to było co sobie ta sekta watykanska wykreśliła mając szefa na niebiesiech głeboko w d.upie z jego piekłem i rajem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzecz sie zatrzymała na etapie symboli i znaczeń,jeżeli ktoś jest tak głupi ,że myśli o Jesusie ,że to może być gośc z figurki ,co ma 1 meter wysokości ,i to ma jakieś znaczenie dla pewnych ludzi z niskim IQ,bo łuni tak sobie wyobrażają np. syna Boga,to psychiatryk jest najlepsza formą spędzenia czasu dla nich i to jak najszybciej zanim sie uzboją w widły ,czy coś bardziej wybuchowego.tego psuja figur gipsowych ,to też mu w ryj przyłozyć, rzecz nie była jego ,to psuć kutafonowi nie wolno i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...