Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

500 zł na dziecko: Kiedy wprowadzą ustawę?

Utworzony 29 października 2015 r. o 08:19 Powrót do artykułu
Przecież Szydło trzęsła gotowymi ustawami, a teraz jest szansa, ale nie może gwarantować, taka czysta obłuda pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecanki cacanki a głupiemu radość już nie na każde dziecko a na drugie jeżeli dochód na osobę przekracza 800zł. W kampanii wyborczej Szydło obiecywała po 500zł na każde dziecko. To był tylko chwyt marketingowy dla młodych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna ustawa dla rozwoju patologii... Podobnie jak becikowe - 12000 rocznie, już widzę te rodzinki, które zmajstrują sobie bobo dla kasy. Ludzie myślący nie zdecydują się na dziecko jeśli sytuacja finansowa im na to nie pozwala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawa propozycja. Jak mam dwoje dzieci i jedno studiujące, czyli skończyło już 18 lat, ale nie zarabia, a drugie w podstawówce, to już nic mi się nie należy. No powiem bardzo mnie państwo wesprze. I z pewnością to moje starsze dziecko nie wyjedzie, marzenie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pis mnie oszukał, bo miało być 500 zł na każde dziecko, a nie na drugie i kolejne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciemny lud łyka takie obiecanki i głosuje. Teraz Pis juz się nie wymiga że nie moglu przegłosować. Zobaczymy ile jeszcze nakłamią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....znając zasady działania PiS i zwyklej ludzkiej uczciwości charakteryzującej tę polska partię polityczna mogę zagwarantować, że każdy dostanie obiecane pieniądze. Może trochę później, ale będą wypłacane retroaktywnie, a więc licząc od dnia objęcia rządów przez Jarosława Kaczyńskiego! Nawet jeśli od marca, to i tak każdy Polak zostanie zrekompensowany licząc od chwili powołania rządu! Możemy być spokojni i trochę poczekać. Nic nagle się nie urwie, a tylko przeciągnie w czasie, bo taka jest potrzeba ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500zł.... co najwyżej wam się przyśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...