Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

6-letni Tomek, który zatruł się muchomorem, ma już nową wątrobę

Utworzony przez Rydzyk, 18 sierpnia 2010 r. o 08:09
Niby wszystko się szczęśliwie skończyło. Tyle że przez głupotę rodziców ktoś się nie doczeka na przeszczep wątroby.Jakby tatuś miał trochę honoru, swoją by oddał. Ciekawe czy dalej będą eksperymenty z grzybkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec dziecka też zatuł się grzybami, więć siłą rzeczy nie mógł być dawcą...łatwo oceniać nie znając sytuacji i wszystkich faktów...proszę o postrzymanie się od tego typu złośliwych komentarzy, niczego dobrego nie zdziałają, postaw się w sytuacji rodziców i najbliższych tego dziecka, to był wypadek!!! Ty też możesz kiedyś przez dłupotę znaleźć się w podobnej sytuacji, bo nikt nie jest nieomylny, a wypadki chodzą po ludziach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oceniajmy rodziców.. Niemal każdy z nas jako sześciolatek jadł już jakieś grzyby-jest to więć jdynie kwestia farta,ze nam nic się nie stało. Dwa dni temu wypowiadający się w tv lekarz twierdził,ze matka dziecka jest w szoku.Bardzo przeżywa tragedię.. Podobno najczęsciej przypadki zatruć dotyczą doświadczonych grzybiarzy,oraz ludzi,którzy las znają niczym własną kieszeń. Bardzo poruszył mnie dramat tej rodziny i głęboko wierzę,ze ich syn z tego wyjdzie. ps: Co do oddawania narządów-trzeba pamiętać,ze nie każdy może byc dawcą-ja chciałam oddać szpik ,a nie mogę.Nawet krwi ode mnie nie wezmą,bo mam łuszczycę-to mnie eliminuje.Jedynie kiedy umrę,mogę dać narządy do badań-dlatego nie znoszę pochopnego oceniania innych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...