Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

70 proc. publicznych wystąpień gwiazd , to wystąpienia w wypożyczonych kreacjach

Utworzony przez mn, 5 grudnia 2013 r. o 13:46
Dlaczego taka męska kur*wa prostytuująca się za pieniądze w hotelu Forum (o czym sam mówi), bez żadnego wykształcenia jest w ogóle pokazywana. I takie ścierwo ma być jakimkolwiek autorytetem w sprawach mody??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autorytet dziennika wschodniego i TVN Wstyd Kogo wy promujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjady, świecące dupami celebrytki w salonach i TV - niech was szlag trafi. A wy ludzie, prości debile jesteście. Zmanipulowane marionetki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autorytet dziennika wschodniego i TVN Wstyd Kogo wy promujecie
  TVN od dawna ma się za "nowoczesnych" takich "hamerykańskich". Zapraszają do siebie pedałów, lesbije, oszołomów takich jak Doda i inne  zdemoralizowane zachodnią zepsutą kulturą elementy z kogurami na łbach. Śmieją się do kamerki z pensyjką 10 000 zł / m-c i opowiadają o biedzie w Polsce, że niby tak zauważają ten stan sami pławiąc się w luksusach i zakładając fundacje z których żyją inne TVN-owskie darmozjady zabierając z przekazanych przez ludzi pieniędzy kąski dla siebie. Pokazują gołe dupy wypiete na naród, który ślini się jak sobie popatrzy na gołe reklamy z Dodą. Zgnilizna i zepsucie. Nie zrozumcie mnie źle, za kościołem też nie jestem bo to odchyl w drugą strone.... Ale i za kurestwem, prostactwem, szerzeniem kultury pedalsko-lesbijskiej też nie. Jestem za normalnością. Tu trzeba kogoś kto rozgonił by ten burdel i wprowadził nowy porządek.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do cholery kto pozwala na lansowanie się w tv tego typa...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...